Crea ZERO BioTechUSA, 320 g
  • Crea ZERO BioTechUSA, 320 g

Crea ZERO BioTechUSA, 320 g

#11_042
Hodnotenie 

Crea ZERO s príchuťou pomaranča je komplexný kreatínový doplnok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

17,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Kreatínový doplnok pre nárast výkonnosti


Crea Zero
je ľahko dávkovateľný ochutený prášok, bez cukru. Jeho hlavnou zložkou je kreatín, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia*
*.

Vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Produkt tiež obsahuje ďalšie špeciálne zložky ako AMP (nukleotid) a kyselinu alfa-lipoovú (antioxidant).

**Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.


Výhody:

  • bez obsahu cukru*
  • obohatený o vitamín B6
  • ideálne pre tých, ktorí potrebujú okamžitú a rýchlu extra energiu

*Tvrdenie platí pre nápoj pripravený s vodou.

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (8 g = 2 zarovnané odmerky) v 300 ml vody. V tréningové dni užite 2 dávky 15 minút pred tréningom. V netréningové dni užite 2 dávky.

Zloženie

Creatine Complex 74 % [mikronizovaný kreatín monohydrát, pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, vápenaté soli kyseliny citrónovej), creaArg HCl (mikronizovaný kreatín monohydrát, L-arginín hydrochlorid)], kyselina (kyselina citrónová), arómy, Crea Matrix 3 % [Energy Recycling Blend (citran-malát vápenatý, L-arginín alfa-ketoglutarát, horečnaté soli kyseliny citrónovej, fumaran železnatý, kyselina nikotínová), ATP Energy Blend (adenozínmonofosfát, maltodextrín, pyrofosforečnan železitý, pyridoxínhydrochlorid), Metabolic Blend (kyselina alfa-lipoová, oxid zinočnatý, chlorid chromitý)], zahusťovadlo (celulózová guma), sladidlo (sukralóza), soľ, farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*.

*Tartrazín, Allura červená AC: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_042
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Crea ZERO BioTechUSA, 320 g

Crea ZERO BioTechUSA, 320 g

Crea ZERO s príchuťou pomaranča je komplexný kreatínový doplnok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Napíšte svoju recenziu