Crea Star - Scitec Nutrition

#12_062

6 zložková komponentná kreatínová zmes.

Príchuť
Hmotnosť
14,66 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Crea Star, svojim vynikajúcim obsahom kreatínu, vyvoláva vo svaloch explóziu. Vo viacerých formách zabezpečuje najpopulárnejší, a najviac vedecky skúmaný kreatín monohydrát vo viacerých formách (napr. Kre-Alkalyn®, pufrovaný kreatín monohydrát), spolu s inými derivátmi kreatínu. Je vedecky dokázané, že v takomto množstve aplikovaný kreatín (aspoň 3 g denne), zvyšuje výkon pri vykonávaní cvičení v sériách, s krátko trvajúcou výbušnou silou, akým je napríklad cvičenie s činkami, alebo intervalový kardio tréning.

CREA/Absorp matrix svojím patentovaným CreaPep™ inzulín stimulujúcimi peptidmi podporuje viacerými cestami využiteľnosť kreatínu, čo vedie k jeho lepšej vstrebávateľnosti. GlutaZorb™, je stabilnou formou rozpusteného glutamínu, zabezpečuje, aby sa 100 percent tejto aminokyseliny dostalo do krvného obehu. Glukoronlakton a taurín sú nevyhnutné pre činnosť svalstva a sú častými zložkami energetických nápojov / energizérov.

Horčík prispieva k správnej syntéze bielkovín, k rovnováhe elektrolytov, ale tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Horčík a vitamín B3 prispievajú k správnej činnosti nervového systému (neurotransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti, k normálnej tvorbe energie premenou látok, a tiež k normálnej psychickej činnosti.

Výhody:

·        vysoké biologické využitie

·        13 aktívnych účinných látok

·        5 aminokyselín

·        obsahuje horčík a vitamín B3


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (9 g – 2/3 dávkovacej odmerky) v 400 ml vody. Počas „nabíjacej fázy“ konzumujte na každých 15 kilogramov telesnej hmotnosti jednu dávku Crea-Star denne (týmto spôsobom kreatín rýchlejšie naplní svaly). Po 5 dňoch konzumujte pre zachovanie hladiny len 1 dávku denne. V prípade, ak chcete plniacu fázu vynechať, začnite od začiatku konzumovať len jednu dávku.

Zloženie:

Kola: Kreatín monohydrát, emulgátor: glycerín-monostearát; aróma koly, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; taurín, D-glukuronolakton, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; oxid horečnatý, farbivo: síran amónny karamel; CreaPep [hydrolyzovaná srvátková bielkovina, micelárny kazeín (mlieko)], GlutaZorb (instantný L-glutamín), mikronizovaný kreatín monohydrát, zahusťovadlo: xantánová guma; bezvodý kreatín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatín monohydrát, kyselina DL-jablčná, nikotínamid.

 

Červený melón: Kreatín monohydrát, emulgátor: glycerín-monostearát; melónová aróma, taurín, D-glukuronolakton, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; oxid horečnatý, CreaPep [hydrolyzovaná srvátková bielkovina, micelárny kazeín (mlieko)], GlutaZorb (instantný L-glutamín), sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; mikronizovaný kreatín monohydrát, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivá: cvilková šťava, karmazin***, bezvodý kreatín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatín monohydrát, kyselina DL-jablčná, nikotínamid.

***Môže mať negatívny vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_062
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: