Combat XL Mass Gainer - MusclePharm

#17_008

Vynikajúci gainer podporujúci rast svalovej hmoty.

Príchuť
Hmotnosť
53,62 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Combat XL Mass Gainer je revolučný suplement pre všetkých športovcov, ktorí chcú efektívne naberať hmotnosť a podporiť rast svalovej hmoty. Vďaka obsahu esenciálnych mastných kyselín, komplexných sacharidov a 4 zdrojov bielkovín podporujú regeneráciu svalov. Vysoký obsah kalórií, najkvalitnejších bielkovín, MCT zdravých tukov a komplexných sacharidov poskytne maximálne možné podmienky pre regeneráciu svalov a následne získanie hmotnosti s hustými, funkčnými kalóriami a esenciálnymi živinami vytvorenými pre perfektné budovanie svalov a udržanie svalovej hmoty.


Výhody:

·        50 g bielkovín v jednej dávke

·        vynikajúci pre budovanie kvalitných svalov

·        MCT, ľanové a chia semienka

·        Obsahuje až 252 g sacharidov v jednej dávke

·        4 druhy kvalitných bielkovín

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 4 odmerky s 530 – 600 ml studenej vody alebo mlieka a užite 1 – 3 krát denne.

Zloženie:
Maltodextrín, Combat XLTM bielkovinová zmes (koncentrát srvátkovej bielkoviny, koncentrát mliečnej bielkoviny, micelárny kazeín, izolát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny), kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, kokosová smotana (kokosový olej, kukuričný sirup v sušine, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, sodný silico hlinitan), soľ, zmes gúm (celulóza, xantán), prášok z klíčkov lucerny, prášok zo sladkých zemiakov, inulín, prášok Chia semienok, prášok Quinoy, hnedá ryžová múka, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (z kokosu), ľanový olej v prášku, zmes enzýmov (proteáza, amyláza, laktáza), drvená rasca, zázvor v prášku, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitín.


Alergény:
Obsahuje mlieko, orechy (kokosové), sóju (lecitín). Môže tiež obsahovať vajcia, sójové bôby, mäkkýše, ryby, orechy, pšenicu a arašidy.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#17_008
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_029

Značka: BioTechUSA

CarboX - BioTechUSA

CarboX™ je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Cena 9,10 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]