MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g
  • MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g
  • MusclePharm Combat 100% Whey, nutričné hodnoty

Combat 100% Whey - MusclePharm

#17_003

Combat 100% Whey podporuje rast svalov bez zbytočného tuku. Ideálny pre športovcov, ktorí chcú doplniť svoje svaly energiou a živinami.

Príchuť
Hmotnosť
41,53 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Ultra prémiový 100 % srvátkový proteín  


Combat 100% Whey™ je mimoriadne prémiová zmes obsahujúca 100 % srvátkového proteínu. Ideálny pre športovcov, ktorí chcú doplniť svoje svaly energiou a živinami, aby podporili regeneráciu svalov a výkon. V každej dávke je obsiahnutých 25 g 100 % srvátkového proteínu, ako izolátu srvátkového proteínu a koncentrátu srvátkového proteínu, ktorý sa rýchlo trávi, aby pomohol uspokojiť vaše každodenné potreby bielkovín. Combat 100% Whey™ má nízky obsah tukov a neobsahuje umelé farbivá, lepok a iné nežiaduce prísady. Combat 100% Whey™ sa testuje na zakázané látky a na splnenie nárokov kladených na kvalitu proteínu.

Výhody:

  • v každej dávke sa nachádza až 25 g bielkovín
  • podporuje rast svalov bez tuku
  • nízky obsah tuku a cukru 
  • bez lepku
  • ľahko rozpustný 
  • lahodná chuť 
  • skvele chutí

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (33 g) v 200 - 300 ml vody a užite 2 - 3 krát denne podľa potreby.

Skladovanie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Detaily produktu
#17_003

Čokoláda

Srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, guarová guma, xantánová guma, sukralóza, acesulfam K, sójový lecitín.

Jahoda

Srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, guarová guma, xantánová guma, sukralóza, acesulfam K, sójový lecitín.

Vanilka

Srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, guarová guma, xantánová guma, sukralóza, acesulfam K, sójový lecitín.

Alergény

Obsahuje sóju, mlieko alebo výrobky z nich.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #19_002

Značka: Mutant

Mutant Pro

Mutant Pro podporuje rast a regeneráciu svalovej hmoty. Proteín, ktorý obsahuje tri druhy srvátkovej bielkoviny, a to koncentrát, izolát a hydrolyzát.

Cena 34,20 €
Viac
Vypredané