Amix Nutrition Coconut Oil 300 g
  • Amix Nutrition Coconut Oil 300 g
  • Amix Nutrition Coconut Oil, nutričné hodnoty

Coconut Oil - Amix Nutrition

#13_089

Coconut Oil je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metódou rafináciou parou. Zdravá alternatíva bežného kuchynského oleja.

Príchuť
Hmotnosť
7,35 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Rafinovaný kokosový olej


Coconut Oil
je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metódou rafináciou parou. Absolútne bez použitia chemických látok. Výhodou rafinovaného kokosového oleja je vyššia hodnota dymového bodu než sa vyskytuje u panenského kokosového oleja a vďaka tomu je vhodný pre varenie s teplotami až do 204 °C. Vďaka tejto skutočnosti sa hodí na smaženie a pečenie. Možno ho bežne použiť aj v starostlivosti o telo. Rafinovaný kokosový olej má neutrálnu vôňu a chuť oproti panenskému kokosovému oleju, ktorý má typicky kokosovú príchuť a vôňu. Z tohto dôvodu sa hodí do akýchkoľvek receptov, kde kokosová príchuť nie je žiadúca.

Výhody:

  • zdravá alternatíva bežného kuchynského oleja
  • vhodné na pečenie a smaženie
  • ideálne na prípravu palaciniek

Odporúčané dávkovanie

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si ako doplnok vezmite 1 - 4 polievkové lyžice denne. Môže byť pridaný do vášho obľúbeného jedla na podporu výživy.

Zloženie

Organický rafinovaný kokosový olej (krajina pôvodu: Filipíny, Malajzia, Indonézia, Papua Nová Guinea).

Alergény

Môže obsahovať stopy orieškov a arašidov.

Skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo slnečného žiarenia až do 15 °C. Nie je potrebné chladiť. Pevná látka pri izbovej teplote. Prirodzene sa topí pri 24 °C a po ochladení sa vracia na pevnú látku.

Detaily produktu
#13_089
Produkty v rovnakej kategórii: 2