Clear Muscle Next Gen - MuscleTech

#18_015

Najúčinnejší stimulant pre zvýšenie svalového výkonu, ktorý urýchľuje regeneráciu.

Príchuť
Množstvo
37,80 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Clear Muscle Next Gen bol vyvinutý tak, aby poskytoval lepší výkon, silu, vytrvalosť a rast svalovej hmoty. Je to najúčinnejší stimulant pre zvýšenie svalového výkonu, ktorý urýchľuje regeneráciu.

Dodáva revolučnú zlúčeninu pre budovanie svalov zvanú BetaTOR, čo je unikátny metabolit a derivát voľné kyseliny leucín a HMB. BetaTOR sa snaží zosilniť syntézu bielkovín a zároveň bojovať proti odbúravaniu svalovej hmoty.  Neexistuje žiadny iný podobný produkt, ako je Clear Muscle Next Gen.  

Pri skúmaní biochemických procesov buď k rastu alebo rozkladu svalovej hmoty, vedci dokázali, že užitie dennej dávky BetaTOR súčane zvyšuje aktivitu pri budovaní svalov o 70% (syntéza bielkovín) a znižuje o 58% rozklad bielkovín.

Clear Muscle Next Gen je vyrobený z exkluzívnej zložky BetaTOR, ktorá je jedinečným metabolizmom a derivátom HMB a silné aminokyseliny leucínu. Pomocou toho dochádza k výrazné chuti a vôni. Jedná sa však len o vedľajší produkt tejto špičkovej ingrediencie.


Výhody:

·        podporuje regeneráciu svalov

·        zvyšuje silu a výkon

·        buduje svalovú hmotu


Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsule vždy ráno, popoludní a večer. V dňoch tréningu zoberte jednu z týchto 3 dávok 30 minút pred tréningom. Neberte viac ako 3 dávky (6 kapsúl) v priebehu 24 hodín.

Zloženie: Glycerín, modifikovaný potravinový škrob, karagénan, sorbitol, čistená voda, prírodné príchute.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_015
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: