Citrulline Malate BioTechUSA, 300 g
  • Citrulline Malate BioTechUSA, 300 g
  • Citrulline Malate BioTechUSA, 300 g

Citrulline Malate BioTechUSA, 300 g

#11_061

Citrulline Malate obohatený o citrulín malát. L-citrulín zlepšuje hojenie, zmierňuje únavu. Ideálny pre tých, ktorí vykonávajú vytrvalostné športy.

Príchuť
19,95 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Citrulín malát na podporu tvorby oxidu dusnatého


Citrulline Malate obohatený o L-citrulín. L-citrulín je neesenciálna aminokyselina - mikronutrient, ktorý si telo nedokáže vyprodukovať v potrebnom množstve. Najčastejšie k tomu dochádza v období so zvýšenou záťažou, preto je jeho dopĺňanie formou výživového doplnku dôležité. L-citrulín podporujte produkciu L-arginínu, ktorý zase napomáha produkcii oxidu dusnatého a toku kyslíka, čím umožňuje väčšiemu prietoku do svalového tkaniva.

Citrulline Malate je synergickou kombináciou aminokyseliny L-citrulín a kyseliny jablčnej. Kyselina jablčná (malát) je organická kyselina, ktorá sa nachádza v prírode (napríklad v jablkách). L-citrulín je aminokyselina z ktorej si telo vyrába L-arginín a L-ornitín. Toto zloženie je veľmi populárne medzi športovcami.

Výhody:

  • zlepšuje a urýchľuje hojenie po tréningu
  • zmierňuje únavu
  • ideálny pre tých, ktorí vykonávajú vytrvalostné športy
  • lepšie napumpovanie svalov

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (3 g/3,2 g = 1 odmerku = 1 zarovnaná čajová lyžička) prípravku s 300 ml/200 ml vody.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_061

Bez príchute

L-citrulín (49,8 %), kyselina jablčná (49,8 %), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Grapefruit

L-citrulín (46,5%), kyselina jablčná (46,5%), arómy, sladidlo (sukralóza), objemové činidlo (polydextróza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (Allura červená AC, tartrazín*).

Limetka

L-citrulín (46,5 %), kyselina jablčná (46,5 %), arómy, sladidlo (sukralóza), objemové činidlo (polydextróza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (tartrazín*, indigotín).

Zelené jablko

L-citrulín (46,5 %), kyselina jablčná (46,5 %), arómy, sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (tartrazín*, indigotín).

* Allura červená AC, tartrazín: m ôže mať nepriaznivé účinky na činnosť a poz ornosť detí.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sója, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Produkty v rovnakej kategórii: 6

Kód: #11_059

Značka: BioTechUSA

Beta Alanine BioTechUSA, 300 g

Beta Alanine zvyšuje produkciu svalového karnozínu. Vďaka pravidelnému užívaniu dôjde k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu tréningového objemu.

Cena 18,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]