Citrulline Malate 90 kapsúl - BioTechUSA

#11_060

Výživový doplnok vo forme kapsúl, s obsahom aminokyseliny.

14,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

L-citrulín je neesenciálna (podmienečne esenciálna) aminokyselina, stopový prvok, ktorú telo nemôže produkovať v dostatočnom množstve, typicky v období s väčšou námahou, a práve preto môže byť jeho doplnenie nevyhnutné.

Pokiaľ ide o ovocie, citrulín sa nachádza vo veľkom množstve napríklad v melóne. Synergická kombinácia L-citrulínu a kyseliny jablčnej je L-citrulín malát. Kyselina jablčná (malát) je organická kyselina, ktorá sa nachádza v prírode (napríklad v jablku). Z aminokyseliny L-citrulín sú vyrobené aminokyseliny L-arginín a L-ornitín.

Citrulín malát sa odporúča pre tých:

·        čo robia vytrvalostné športy

·        čo robia kulturistiku

·        čo robia funkčný tréning

·        čo sú citliví na doplnky


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly aspoň 30 minút pred tréningom s dostatočným množstvom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: L-citrulín (43,4%), kyselina jablčná (43,4%), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_060
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_005

Značka: BSN

BCAA DNA - BSN

BCAA neochutený prášok, ktorý môžete pridať do svojho obľúbeného nápoja. Podporuje rast a regeneráciu svalov, dodáva energiu a silu počas tréningu.

Cena 17,10 €
Viac
Vypredané