Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Citrullin Powder Mammut Nutrition, 200 g
  • Citrullin Powder Mammut Nutrition, 200 g

  Citrullin Powder Mammut Nutrition, 200 g

  #31_005

  Mammut Citrullin Powder je vysoko kvalitný citrulínový produkt ideálny pre silových športovcov a kulturistov. L-citrulín obohatený o horčík.

  12,05 €
  S DPH
  Množstvo
  Skladom

  Popis

  L-citrulín obohatený o horčík


  Mammut Citrullin Powder
  je vysoko kvalitný citrulínový produkt ideálny pre silových športovcov a kulturistov. Citrulín sa prirodzene vyskytuje v šupke vodného melónu vo veľmi vysokej koncentrácii. Môže sa nachádzať aj v ľudskom tele. Tam prirodzene vzniká ako medziprodukt v rámci cyklu močoviny. Názov pochádza z „citrullus valgus“. Napríklad v tele vzniká citrulín ako medziprodukt v cykle močoviny.

  Mammut Citrullin Powder je navyše obohatený o horčík. Horčík je pre ľudský organizmus nevyhnutný minerál, preto ho bolo potrebné dodávať potravou alebo výživovými doplnkami. Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Veľa športovcov sa sťažuje na kŕče, svaly nepracujú tak, ako by mali. Aj tu môže horčík prispievať k normálnej funkcii svalov.

  Výhody:

  • citrulín v práškovej forme
  • obohatené o horčík
  • ideálne pred tréningom
  • s praktickou dávkovacou odmerkou

  Odporúčané dávkovanie

  Užite 5 g (= 1 zarovnaná odmerka) spolu s 200 ml vody. Aby sa zabránilo aglomerácii prášku, každá plechovka obsahuje vrecká absorbujúce kyslík. Tieto vrecká sa nesmú konzumovať a musia zostať uzavreté, kým sa prášok úplne nespotrebuje.

  Upozornenie

  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom, tehotným, dojčiacim ženám a osobám, ktoré prekonali srdcový infarkt. O liekoch na zníženie krvného tlaku, ochoreniach obličiek alebo pečene a pri diéte s nízkym príjmom bielkovín sa poraďte so svojím lekárom. Po otvorení spotrebujte do 5 mesiacov.

  Skladovanie

  Výrobok uchovávajte uzavretý na suchom mieste, chráňte pred svetlom a pri izbovej teplote do 25 °C.

  Detaily produktu
  #31_005
  4260121347750

  84 % L-citrulín malát, citrát horečnatý.

  NUTRIČNÉ HODNOTY

  Veľkosť 1 dávky: 5 g

  5 g

  RVH (%)*

  L-citrulín

  2,6 g

  -

  Horčík

  125 mg

  33 %

  * Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).