Najnovší článok

Vyhľadávanie

Citrullin Powder Mammut Nutrition, 200 g
  • Citrullin Powder Mammut Nutrition, 200 g

Citrullin Powder Mammut Nutrition, 200 g

#31_005

Mammut Citrullin Powder je vysoko kvalitný citrulínový produkt ideálny pre silových športovcov a kulturistov. L-citrulín obohatený o horčík.

12,05 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Popis

L-citrulín obohatený o horčík


Mammut Citrullin Powder
je vysoko kvalitný citrulínový produkt ideálny pre silových športovcov a kulturistov. Citrulín sa prirodzene vyskytuje v šupke vodného melónu vo veľmi vysokej koncentrácii. Môže sa nachádzať aj v ľudskom tele. Tam prirodzene vzniká ako medziprodukt v rámci cyklu močoviny. Názov pochádza z „citrullus valgus“. Napríklad v tele vzniká citrulín ako medziprodukt v cykle močoviny.

Mammut Citrullin Powder je navyše obohatený o horčík. Horčík je pre ľudský organizmus nevyhnutný minerál, preto ho bolo potrebné dodávať potravou alebo výživovými doplnkami. Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Veľa športovcov sa sťažuje na kŕče, svaly nepracujú tak, ako by mali. Aj tu môže horčík prispievať k normálnej funkcii svalov.

Výhody:

  • citrulín v práškovej forme
  • obohatené o horčík
  • ideálne pred tréningom
  • s praktickou dávkovacou odmerkou

Odporúčané dávkovanie

Užite 5 g (= 1 zarovnaná odmerka) spolu s 200 ml vody. Aby sa zabránilo aglomerácii prášku, každá plechovka obsahuje vrecká absorbujúce kyslík. Tieto vrecká sa nesmú konzumovať a musia zostať uzavreté, kým sa prášok úplne nespotrebuje.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom, tehotným, dojčiacim ženám a osobám, ktoré prekonali srdcový infarkt. O liekoch na zníženie krvného tlaku, ochoreniach obličiek alebo pečene a pri diéte s nízkym príjmom bielkovín sa poraďte so svojím lekárom. Po otvorení spotrebujte do 5 mesiacov.

Skladovanie

Výrobok uchovávajte uzavretý na suchom mieste, chráňte pred svetlom a pri izbovej teplote do 25 °C.

Detaily produktu
#31_005
4260121347750

84 % L-citrulín malát, citrát horečnatý.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 5 g

5 g

RVH (%)*

L-citrulín

2,6 g

-

Horčík

125 mg

33 %

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).