Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml
  • Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml
  • Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml

  Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml

  #47_078

  Čistič tréningového vybavenia je prípravok určený na udržiavanie hygienicky čistých tkanín športového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.

  14,04 €
  S DPH
  Množstvo
  Skladom

  Dodá partner: Abistore Sport
  Produkty
            1548
  Dodanie
         3 - 8 dní
  Popis

  Čistič tréningového vybavenia


  Čistič tréningového vybavenia
  DBX BUSHIDO Cleaner je prípravok určený na udržiavanie hygienicky čistých tkanín športového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.

  Špeciálne vyvinuté zloženie prípravku oddeľuje čiastočky nečistôt od povrchu tkaniny, vďaka čomu čistí rýchlo, ľahko a účinne a výrazne obmedzuje prenikanie nečistôt späť do už vyčisteného povrchu.

  Hlavnou čistiacou zložkou prípravku je aktívny kyslík, ktorý neoslabuje štruktúru čistenej textílie a nemení jej farbu. Prípravok účinne odstraňuje škvrny a zabíja baktérie, vírusy, plesne. DBX Cleaner má príjemnú, sviežu vôňu.

  Použitie: prípravok sa pomocou rozprašovača nanesie na tkaninu a niekoľko hodín sa nechá zaschnúť, následne sa ošetrené miesto utrie vlhkou handričkou.

  Upozornenie: prípravok je určený iba na tkaniny, nie je vhodný na prírodnú a syntetickú kožu. V prípade chráničov pre bojové športy ho teda nanášajte iba na vnútorné strany vybavenia.

  Dávkovanie: prípravok je koncentrovaný a napríklad na vyčistenie rukavíc postačí 2 - 3 ml.

  Technické parametre:

  • Objem: 200 ml
  Detaily produktu
  #47_078
  5902539019940