Najnovší článok

Vyhľadávanie

Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml
  • Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml
  • Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml

Čistič tréningového vybavenia Cleaner DBX Bushido 200 ml

#47_078

Čistič tréningového vybavenia je prípravok určený na udržiavanie hygienicky čistých tkanín športového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.

14,41 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Dodá partner: Abistore Sport
Produkty
        1600
Dodanie
    3 - 8 dní
Popis

Čistič tréningového vybavenia


Čistič tréningového vybavenia
DBX BUSHIDO Cleaner je prípravok určený na udržiavanie hygienicky čistých tkanín športového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.

Špeciálne vyvinuté zloženie prípravku oddeľuje čiastočky nečistôt od povrchu tkaniny, vďaka čomu čistí rýchlo, ľahko a účinne a výrazne obmedzuje prenikanie nečistôt späť do už vyčisteného povrchu.

Hlavnou čistiacou zložkou prípravku je aktívny kyslík, ktorý neoslabuje štruktúru čistenej textílie a nemení jej farbu. Prípravok účinne odstraňuje škvrny a zabíja baktérie, vírusy, plesne. DBX Cleaner má príjemnú, sviežu vôňu.

Použitie: prípravok sa pomocou rozprašovača nanesie na tkaninu a niekoľko hodín sa nechá zaschnúť, následne sa ošetrené miesto utrie vlhkou handričkou.

Upozornenie: prípravok je určený iba na tkaniny, nie je vhodný na prírodnú a syntetickú kožu. V prípade chráničov pre bojové športy ho teda nanášajte iba na vnútorné strany vybavenia.

Dávkovanie: prípravok je koncentrovaný a napríklad na vyčistenie rukavíc postačí 2 - 3 ml.

Technické parametre:

  • Objem: 200 ml
Detaily produktu
#47_078
5902539019940