• Vypredané
Chromium Picolinate Scitec Nutrition, 100 tbl
  • Chromium Picolinate Scitec Nutrition, 100 tbl

Chromium Picolinate Scitec Nutrition, 100 tbl

#12_021

Chromium Picolinate je esenciálna minerálna látka, potrebná na zabezpečenie dostatočnej sacharidovej premeny a na udržanie optimálnej hladiny glukózy v krvi.

8,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 2.

Popis

Esenciálna minerálna látka


Chromium Picolinate
je esenciálna minerálna látka, potrebná na zabezpečenie dostatočnej sacharidovej premeny a na udržanie optimálnej hladiny glukózy v krvi. Jeho nedostatok v organizme sa prejaví nízkou hladinou cukru v krvi a inzulínovou rezistenciou. Chromium Picolinate urýchľuje metabolizmus a podporuje anabolické procesy v tele pre rast svalovej hmoty.

Chróm prispieva k normálnej látkovej premene makroživín, a k udržiavaniu normálnej hladiny krvného cukru. Vysoká hladina krvného cukru a inzulínu je zdraviu škodlivá. Nedostatočný príjem chrómu môže zapríčiniť necitlivosť tkanív na inzulín (cukrovku), obezitu, ale aj hypoglykémiu (nízku hladinu cukru v krvi, pocity malátnosti a únavy). Naopak dostatok chrómu stimuluje tvorbu anabolicko-metabolického hormónu inzulínu, výsledkom ktorej je zrýchlený metabolizmus, a rýchlejšie svalové prírastky za kratší čas.

Výhody:

  • prírodný suplement
  • urýchľuje metabolizmus
  • udržiava optimálnu hladinu glukózy v krvi

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne spolu s jedlom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_021
728633102525

Látka pre zvýšenie objemu: hydrogénfosfát draselný, mikrokryštalická celulóza; pikolinát chrómu (III), látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý.

Alergény
Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 1 tbl

1 tbl

RVH (%)*

Chróm

200 mcg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).