Choco Pro - Scitec Nutrition

#12_038

Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín.

Príchuť
Hmotnosť
25,00 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Choco Pro obsahuje v každej 55 gramovej tyčinke 18 gramov bielkovín. Bielkovinová zmes pozostáva zo srvátky, kazeínu a komplexnej mliečnej bielkoviny. Tieto bielkoviny sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: histidín, izoleucín, leucín, lyzín, methionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín).

Obsah bielkovín v tyčinke Choco Pro prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.* Túto výživnú „čokoládovú tyčinku“ môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa, keď chcete dopriať svojmu telu prísun užitočných živín.

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        vysoký obsah bielkovín

·        obsahuje všetky potrebné aminokyseliny

·        podporuje zvýšenie svalovej hmoty

·        prispieva k udržaniu zdravých kostí


Odporúčané dávkovanie: V prípade potreby doplnenia energie a bielkovín skonzumujte 1 tyčinku. V závislosti od dennej potreby príjmu živín, je možné v priebehu dňa užívať aj viac kusov tyčiniek. Produkt je súčasťou zdravej a vyváženej stravy, ale neslúži ako úplná náhrada stravy.

Zloženie: Kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, bielkovinové zložky (kazeinát vápenatý, koncentrát srvátkovej bielkoviny, mliečny bielkovinový koncentrát), rastlinné tuky, beztukový kakaový prášok, sójový lecitín, sladidlo a soľ.

Lesná zmes: Farbivo (ponceau*).

Čokoládová poleva: Rastlinný tuk, cukor, nízkotučný kakaový prášok, kakaové maslo (10 – 10%), sójový lecitín a sladidlo.

Poleva s bielou čokoládou: Rastlinný tuk, cukor, beztukový kakaový prášok, kakaové maslo (10 -12%), sójový lecitín a sladidlo.

*Môže mať nežiadúce účinky na aktivitu a pozornosť detí!

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje a arašidov.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Detaily produktu
#12_038
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_009

Značka: BioTechUSA

Crush Bar - BioTechUSA

Crush Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, s chrumkavou čokoládovou polevou a bez pridaného cukru. Skvelá proteínová tyčinka.

Cena 2,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]