Triediť podľa

Kategórie
Cena
Filter

Najnovší článok

Vyhľadávanie

Zoznam produktov značky Cerea

Značka Cerea sa špecializuje na výrobu kvalitných cereálnych a pekárskych produktov. Produkty sú určené pre všetkých, ktorí majú radi kvalitné potraviny a preferujú zdravý životný štýl. Pre milovníkov ovsených pečených tyčiniek sú tu Flapjack, ktoré sú vyrábané z veľkej časti ručne a v niekoľkých rozdielnych príchutiach. Ak chcete vyskúšať nové chute, odporúčame zeleninové tyčinky NEW BAR, kde popri kvalitných cereálií nájdete aj zaujímavé kombinácie zeleniny. Pre tých najmenších, tu nájdete tyčinky s tvarohom a mliekom, ktoré majú výborné nutričné hodnoty s minimálnou pomerom nasýtených mastných tukov.

Kód: #44_003

Značka: Cerea

New Bar Cerea

New Bar sú bez konzervantov, umelých farbív a neobsahujú stužené a palmové tuky. Obľúbená rada cereálnych tyčiniek so sušenou zeleninou a s tvarohom.

Cena 0,75 €
Viac
Skladom

Kód: #44_002

Značka: Cerea

Flapjack Cerea, 60 g

Flapjack je pečená ovsená tyčinka, ktorá obsahuje okrem veľkého podielu vločiek tiež kvalitné maslo a ďalšie zdraviu prospešné ingrediencie ako brusnice, oriešky a iné. 

Cena 1,20 €
Viac
Vypredané

Kód: #44_001

Značka: Cerea

BIO Protein Bar Cerea, 45 g

BIO Protein Bar je obohatená o bielkoviny z ryže a hrášku. Vysoký obsah bielkovín. Obohatené o ryžový a hrachový proteín. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Cena 1,30 €
Viac
Vypredané