Cellex Unlimited - Amix Nutrition

#13_044

Extrémna predtréningová pumpa.

Príchuť
Hmotnosť
22,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

CellEx™ Unlimited je extrémna predtréningová pumpa - komplex Muscle Cell & NO Táto unikátna formula vám dodá viac energie a podporí vyššiu intenzitu počas tréningu. CellEx™ Unlimited zvyšuje obsah NO v krvnom obehu a tým zaisti efektívnejší transport a využitie živín a kyslíka vo svalových tkanivách. To umožní rýchlejší svalový rast, regeneráciu a dlhšiu vytrvalosť.

CellEx™ Unlimited je nenahraditeľný sparing partner, bez ktorého sa nezaobíde žiadny špičkový, profesionálny športovec.

Výhody:

·        zaručí maximálne napumpovanie svalov

·        podporuje prekrvenie svalov

·        napomáha efektívnejšie zásobovať svaly živinami

·        zlepšuje koncentráciu a výkon


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (26 g) v 200  300 ml vody a užite 45 – 30 min. pred tréningom. V dňoch bez fyzickej aktivity užívajte ráno na lačno.

Zloženie: 
Glukózový polyméry - Maltodextrín Kyselina citrónová, L-Arginine Alpha-ketoglutarate (A-AKG) 2000 mg, Tri-Kreatín malát 1500 mg, CellEx™ zmes (Kre-Alkalyn®, Beta-Alanine - CarnoSyn® 1375 mg, L-Glutamín Alfa Ketoglutarát 1000 mg, N-Acetyl-L-Glutamín 1000 mg, Citrulín malát 1000 mg, Taurín 1000 mg, Betaín hydrochlorid 500 mg, Kofeín 200 mg, Škoricový extrakt (Cinnulin®) 10 mg, jedlá sóda, aróma, farbivo: červená repa (u príchute Fruit Punch), hydrogénfosforečnan vápenatý (fosfor 162 mg - 20% DDD *, vápnik 92 mg - 12% DDD *), hydrogénfosforečnan sodný (sodík 33 mg), hydrogénfosforečnan draselný (draslík 57 mg), sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K , látky protihrudkujúce oxid kremičitý * ODD - Odporúčaná denná dávka.

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.
 

Detaily produktu
#13_044
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: