Amix Nutrition Cellex Unlimited 520 g
  • Amix Nutrition Cellex Unlimited 520 g
  • Amix Nutrition Cellex Unlimited, nutričné hodnoty

Cellex Unlimited - Amix Nutrition

#13_044

Cellex Unlimited extrémna predtréningovka, ktorá zaručí maximálne napumpovanie svalov a zároveň napomáha efektívnejšie zásobovať svaly živinami.

Príchuť
Hmotnosť
22,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Extrémna predtréningovká pre maximálne napumpovanie svalov


CellEx Unlimited
je extrémna predtréningová pumpa - komplex Muscle Cell & NO. Táto unikátna formula dodá viac energie a podporí vyššiu intenzitu počas tréningu. Predtréningový prípravok CellEx Unlimited zvyšuje obsah oxidu dusnatého v krvnom obehu a tým zaisti efektívnejší transport a využitie živín a kyslíka vo svalových tkanivách. To umožní rýchlejší svalový rast, regeneráciu a dlhšiu vytrvalosť.

Výhody:

  • zaručí maximálne napumpovanie svalov
  • podporuje prekrvenie svalov
  • napomáha efektívnejšie zásobovať svaly živinami
  • zlepšuje koncentráciu a výkon
     

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (26 g) v 200  300 ml vody a užite 45 – 30 min. pred tréningom. V dňoch bez fyzickej aktivity užívajte ráno na lačno.

Zloženie

Glukózový polyméry - Maltodextrín Kyselina citrónová. L-Arginine Alpha-ketoglutarate (A-AKG) 2000 mg. Tri-Kreatín malát 1500 mg. CellEx™ zmes (Kre-Alkalyn®, Beta-Alanine - CarnoSyn® 1375 mg. L-Glutamín Alfa Ketoglutarát 1000 mg. N-Acetyl-L-Glutamín 1000 mg. Citrulín malát 1000 mg. Taurín 1000 mg. Betaín hydrochlorid 500 mg. Kofeín 200 mg. Škoricový extrakt (Cinnulin®) 10 mg, jedlá sóda, aróma, farbivo: červená repa (u príchute Fruit Punch). Hydrogénfosforečnan vápenatý (fosfor 162 mg - 20 % DDD*, vápnik 92 mg - 12 % DDD*). Hydrogénfosforečnan sodný (sodík 33 mg). Hydrogénfosforečnan draselný (draslík 57 mg), sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K. Látky protihrudkujúce oxid kremičitý* ODD - Odporúčaná denná dávka.

Upozornenie

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu, nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_044
Produkty v rovnakej kategórii: 11

Kód: #27_034

Značka: Nutrend

N1 Pre-Workout - Nutrend

Predtréningový prípravok N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity.

Cena 18,78 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_070

Značka: BioTechUSA

NitroX Therapy - BioTechUSA

NitroX Therapy je predtréningový prípravok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Cena 18,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade