BioTechUSA CarboX 1000 g
  • BioTechUSA CarboX 1000 g
  • BioTechUSA CarboX, nutričné hodnoty

CarboX - BioTechUSA

#11_029

CarboX je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Príchuť
Hmotnosť
7,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Obohatený o 5 druhov sacharidov


CarboX
 obsahuje päť druhov, pomaly, normálne a rýchlo sa vstrebávajúcich sacharidov, ktoré zabezpečujú plynulé zásobovanie organizmu energiou. CarboX™ doplní rezervy glykogénu a zvyšuje produkciu inzulínu pre antikatabolické procesy. Navyše násobí účinnosť kreatínových prípravkov, keďže pomôže dopraviť kreatín priamo do svalových buniek.

Výhody:

  • zvyšuje energiu a vytrvalosť
  • obohatený o 5 druhov sacharidov 
  • zlepšuje účinky kreatínu 
  • zvyšuje produkciu inzulínu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 50 g v 300 ml vody a užívajte pred alebo počas tréningu.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 °C - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_029

Bez príchute

Multi-Interval CarboX™  (dextróza, sacharóza, fruktóza, natívny kukuričný škrob).

Broskyňa

Maltodextrín, dextróza, sacharóza, fruktóza, kukuričný škrob, aróma, kyselina (kyselina citrónová), soľ, farbivá (E102, E132).

Citrón

Maltodextrín, dextróza, sacharóza, fruktóza, kukuričný škrob, aróma, kyselina (kyselina citrónová), soľ, farbivá (E102).

Pomaranč

Maltodextrín, dextróza, sacharóza, fruktóza, kukuričný škrob, aróma, kyselina (kyselina citrónová), soľ, farbivá (E102, E129).

Produkty v rovnakej kategórii: 9

Kód: #27_012

Značka: Nutrend

Compress B.I.G. - Nutrend

Compress B.I.G. je objemový sacharidovo - proteínový suplement s unikátnym zložením, ktorý môžete konzumovať už počas strečingovej fázy svojho tréningu.

Cena 20,40 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_011

Značka: Nutrend

Mass Gain - Nutrend

Mass Gain s obsahom 20 % bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Gainer obohatený o vitamíny a BCAA.

Cena 16,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]