Carb-X - BioTechUSA

#11_080

Výživový doplnok obsahujúci rastlinnú vlákninu, extrakt zo zŕn zelenej kávy a chrómu.

Príchuť
Množstvo
18,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vaše ciele sú to, čo vás motivuje a posúva na ceste ďalej. Úspech si vyžaduje vytrvalú prácu, avšak aj uvedomelé jedenie je dôležitým aspektom tohto procesu. Hoci je ťažké zvládnuť dobre vyváženú stravu, príjem sacharidov je rozhodujúcim bodom v každej diéte. Popri minimalizovaní cukrov, taktiež potrebujete dávať špeciálne pozor na sacharidy, ktoré prijímate.

Hlavnou zložkou Carb-X je veľmi populárny extrakt konjacu, taktiež známy ako glukomanán (konjac-manán), ktorý je vo vode rozpustnou vlákninou. Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a k udržiavaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Zo zložiek Carb-X, extrakt zo zŕn zelenej kávy nie je potrebné veľmi predstavovať – popri 50% obsahu kyseliny chlorogénovej, je tiež prírodným zdrojom kofeínu.

Carb-X sa odporúča:

·        rovnako mužom aj ženám

·        tým, ktorí si dávajú pozor na postavu

·        tým, ktorí držia diétu

 

Výhody:

·        komplexný obsah aktívnych zložiek

·        chróm udržiava normálnu hladinu cukru v krvi

·        vďaka obsahu vlákniny, kontroluje vstrebávanie živín

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety dvakrát denne s pohárom vody, pred jedlom.

Zloženie: Glukomanán [konjac glucomannan (z hľúz rastliny Amorphophalli Konjac)] 47,9% (obsahuje oxid siričitý), objemové činidlo (celulózový gél), extrakt z plodov fazule obyčajnej (Phaseolus Vulgaris), povlaková látka [stabilizátory (polyvinylalkohol, polyetylénglykol), farbivo (oxid titaničitý), protihrudkujúca látka (mastenec)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), extrakt zo zŕn zelenej kávy 1,04%, chlorid chromitý 0,0012%.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom ani tehotným ženám.


Skladovanie:
 Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.

Detaily produktu
#11_080
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: