Calcium + Mg&Zn - Amix Nutrition

#13_103

Vápnik, horčík a zinok.

Príchuť
Množstvo
10,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Calcium + Mg&Zn je špeciálny komplex vápnika, horčíka a zinku.

Vápnik je potrebný na udržanie normálnych kostí a zubov. Vápnik tiež prispieva k normálnemu metabolizmu dodávajúcemu energiu a k normálnej funkcii svalov.

Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k rovnováhe elektrolytov ak normálnemu fungovaniu nervového systému.

Zinok prispieva k normálnej kognitívnej funkcii, k normálnemu metabolizmu uhľohydrátov a mastných kyselín. Zinok tiež prispieva k udržiavaniu normálnej pokožky, vlasov, kostí a nechtov.

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, látka protihrudkujúca: mikrokryštalická celulóza; zvlhčujúca látka: sorbitol; poťah (stabilizátory: hypromelóza, hydroxypropylcelulóza; látka protihrudkujúca: mastenec; bavlníkový olej, farbivo: oxid titaničitý); stabilizátor: karboxymetylcelulóza; citrát zinočnatý, glukonát a laktát vápenatý, glukonát horečnatý, glukonát zinočnatý, látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény: Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_103
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: