• Znížená cena
C 1000 + Bioflavonoids, 100 kapsúl
  • C 1000 + Bioflavonoids, 100 kapsúl
  • C 1000 + Bioflavonoids, nutričné hodnoty

C 1000 + Bioflavonoids - Scitec Nutrition

#12_03

C 1000 + Bioflavonoids s obsahom šípok a bioflavonoidov v kapsuliach odolávajúcich kyselinám. Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému.

Množstvo
8,41 €
6,73 € Zľava 20%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Prispieva k správnej činnosti imunitného systému


C 1000 + BIOFLAVONOIDS 
je zdrojom nasledovných štyroch významných účinných látok: vitamín C, výťažky zo šípok, výťažky z hroznových semien a hesperidín. 

Táto formula zabezpečuje 1000 mg vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k znižovaniu vyčerpanosti a pocitu únavy, k normálnej tvorbe energie výmenou látok a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Okrem toho vitamín C vo vyšších dávkach pomáha udržiavať správnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento účinok možno dosiahnuť užitím plus 200 mg vitamínu C, nad jeho odporúčanú dennú dávku).


Šípky sú plodmi rastliny Rosa Canina (divá ruža), ktoré sa v širokom kruhu aplikujú v ľudovom liečiteľstve. Polyfenoly, nachádzajúce sa v hroznových semenách, sa vyznačujú výnimočnými antioxidačnými účinkami. Hesperidín je bioflavonoidom z citrusov, ktorý sa vyskytuje v prvom rade v citrusoch. Bioflavonoidy sú užitočnými antioxidantmi polyfenolov, pomáhajúce pri ochrane proti účinkom voľných radikálov. Citrusové bioflavonoidy a ich metabolity prispievajú k ochrane zdravia srdcovo cievneho systému a to tým, že minimalizujú poškodenia, spôsobené voľnými radikálmy a podporujú kapilárnu integritu. V kapsulách na rastlinnom, vegetariánskom základe, vyznačujúcich sa aj odolnosťou proti kyselinám- zabezpečujúce optimálny transport účinných látok.

Výhody:

  • prispieva k správnej činnosti imunitného systému 
  • znižuje pocit únavy 
  • vegánsky produkt 
  • silný antioxidant

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 kapsulu denne počas jedla.

Zloženie

Kyselina L-askorbová, Hydroxypropylmethylcelulóza (hypromelóza), Rosa canina (ovocie) výťažky v pomere 10:1, látka zabraňujúca hrudkovateniu: stearát horečnatý, Vitis vinifera (semená) výťažky v pomere 20:1, hesperidín získaný z plodov Citrus aurantium (93 %), stabilizátor: gelanová guma, farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_03
Produkty v rovnakej kategórii: 16