Bromelain - Scitec Nutrition

#12_131

Prírodný enzým.

Príchuť
Množstvo
10,28 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Bromelain je zmes extraktu z ananásu a tráviacich enzýmov (proteázy). Ananás má dlhodobú tradíciu v liečiteľstve, v kruhu domorodých Američanov, a jeho viacúčelové využitie v lekárstve sa šíri postupne do celého sveta.

Bromelain má vedecky overené účinky pri zápale vedľajších nosových dutín a urýchľuje hojenie rán. Bromelain je enzým z ananásu, ktorý sa používa ako doplnok stravy. Výživový doplnok môžete užívať aj v prípade, že ste zdraví ako prevencia pred mnohými, neraz i vážnejšími ochoreniami.

Výhody:

·        podporuje pohyblivosť svalov a kĺbov

·        podporuje metabolizmus a látkovú výmenu

·        prispieva k posilneniu celkovej imunity organizmu

Odporúčané dávkovanie: Užite 2-krát 1 tabletu denne spolu s jedlom.

Zloženie: Výťažky bromelaínu z rastliny Ananas cocomusus (1200 GDU/g), zahusťovacie látky: mikrokryštalická celulóza, hydrogén-fosfát-vápenatý, sieťová sodná soľ karboxy-metylcelulózy; látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: mastné kyseliny solí horčíka.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_131
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #31_001

Značka: MyKETO

MyKETO Enzým

Multienzýmový doplnok stravy napomáhajúci štiepeniu proteínov, laktózy, tukov a sacharidov.

Cena 13,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]