Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.
  • Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.
  • Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.
  • Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.
  • Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.
  • Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.
  • Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.

  Boxerské rukavice ARB407v1 DBX Bushido, 6 oz.

  #47_077

  Juniorské boxerské rukavice pre mladších cvičencoch vo veku od 6 do 14 rokov sú vyrobené z kvalitnej syntetickej kože, ktorá je podšitá špeciálnou a odolnou textíliou zabraňujúcou rýchlemu poškodeniu materiálu.

  22,18 €
  21,07 €
  S DPH
  Množstvo
  Skladom

  Dodá partner: Abistore Sport
  Produkty
            1563
  Dodanie
         3 - 8 dní
  Popis

  Boxerské rukavice pre mladších bojovníkov


  Juniorské boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB407v1 pre mladších cvičencoch vo veku od 6 do 14 rokov sú vyrobené z kvalitnej syntetickej kože, ktorá je podšitá špeciálnou a odolnou textíliou zabraňujúcou rýchlemu poškodeniu materiálu.

  Výplní rukavic je tvrzená pena, ktorá skvele tlmí údery a zaručuje účastníkom každodenné bezproblémové využitie jak pri tréningu na boxovací vak tak sa sparing partnerom.

  U rukavic bola pomocou technológie ActivClima, ktorá potvrdí správnu ventiláciu vzduchu pri tréningu a tým spojené znížené pocení. Použitá sieťka na vonkajšej strane rukavic potom napomáha správnemu vetraniu a rukavice tak po tréningu nezapáchajú.

  Ďalším dôležitým prvkom rukavic je široký a silný suchý zips zabezpečujúci oporu v zápästí a tým aj minimalizuje možnosť jeho zranenia. V záujme zlepšenia bezpečnosti bol palec pripevnený páskem k rukavici, aby pri silných úderoch nedošlo ku zlomenému prstu.  Ako vybrať správnu veľkosť rukavíc?

  1 unca [oz] (medzinárodná) = 28,3495 g

  Označenie OZ (unca) je označenie veľkosti výplne rukavíc, tzn. veľkosti úderovej plochy (výplne), nie veľkosť vnútornej časti čiže priestoru na samotnú ruku. Vnútorná časť rukavice je v podstate rovnaká pri 10oz. aj pri 14oz., táto veľkosť sa mení naozaj minimálne. Samozrejme každý má inú dlaň a veľkosť ruky, tento problém riešia bandáže. Bandáž slúži na ochranu ruky a jej spevnenie no i na to aby vhodným výberom dĺžky (2,5m, 3,5m, 4,5m, 5,5m) dostatočne vyplnila priestor medzi rukou a rukavicou.

  Veľkosť rukavíc preto vyberáme podľa toho na aký účel rukavice chceme používať. Či na klasické tréningy, sparringy, iba na vrece či na zápasy. Na tréningy a sparringy je zvykom vyberať väčšie veľkosti (od 12oz., 14oz., 16oz.,...), opodstatnenie je nasledovné: pri nácvikoch či sparringoch nie je nutné knockoutovať „súpera", na tréningu vášho sparing partnera nie je nutné mať údery až také tvrdé ako napríklad pri zápase kde sa volí veľkosť menšia (10oz.), ide predsa o tréning. Ako sme už spomínali 10oz. sú určené na zápasy, menšia výplň rovná sa tvrdšia rana, a to už sa v zápase počíta. Samozrejme 10oz. rukavice sú využiteľné i ako voľba pre menších bojovníkov. Pre deti sa rukavice vyrábajú od 6oz.  Technické parametre:

  • Materiál: syntetická koža
  • Jednoduchý systém ventilácie
  • Výplň rukavíc: špeciálna PUR pena
  • Široký a pevný opasok na zápästie
  • Farba: bielo-modrá
  Detaily produktu
  #47_077
  5902539014099