• Znížená cena
BIO Ovsené vločky Wolfberry, 250 g
  • BIO Ovsené vločky Wolfberry, 250 g
  • BIO Ovsené vločky Wolfberry, nutričné hodnoty

BIO Ovsené vločky - Wolfberry

#28_025

BIO Ovsené vločky sú obohatené o vlákninu a množstvo sacharidov. Dodávajú organizmu veľa energie, práve preto sú obľúbene medzi športovcami.

Hmotnosť
1,99 €
1,29 € Zľava 35%
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Vločky obohatené o vlákninu a sacharidy


Ovos
(Avena) je obilnina, ktorá patrí k najrozšírenejším v našom miernom pásme. BIO Ovsené vločky obsahujú ľahko rozpustnú vlákninu a veľké množstvo sacharidov, ktoré vie dodať organizmu veľké množstvo energie. Vďaka tomu sú často vyhľadávané vrcholovými športovcami, manuálne pracujúcimi ľuďmi a osobami v rekonvalescencii. Ich veľkou výhodou je to, že prípravu na konzumáciu zvládne každý.

Ovsené vločky sa vyrábajú rozdrvením ovsených zŕn. Tie sa najprv olúpu a naparia, potom vysušia, čím vznikne ich typická oriešková aróma. Teplom sa zároveň deaktivujú látky štiepiace enzýmy, ktoré by inak pri skladovaní pôsobili zatuchnutie a horkú pachuť. Klásky sa pri sušení uvoľnia a možno ich ľahko oddeliť v lúpací. Po celom tomto procese sa ovsené zrná triedia podľa veľkosti.

Wolfberry BIO Ovsené vločky sú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a v BIO kvalite, takže sa dajú konzumovať priamo.

Výhody:

  • obohatené o vlákninu
  • obsahujú veľké množstvo sacharidov
  • chutia skvele
  • dodávajú energiu

Zloženie

Vločky BIO 100 %.

Alergény

Obsahujú lepok.

Skladovanie

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_025
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: #11_003

Značka: BioTechUSA

Nuts & Fruits - BioTechUSA

Nuts & Fruits Tyčinka s arašidmi, rôznymi orieškami a ovocím v čokoládovej poleve. Chrumkavá tyčinka vďaka pridanej celozrnnej múke z extrudovaných obilnín.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: