• Znížená cena
BIO Ovsené vločky jemné Wolfberry, 1000 g
  • BIO Ovsené vločky jemné Wolfberry, 1000 g
  • BIO Ovsené vločky jemné Wolfberry, 1000 g

BIO Ovsené vločky jemné Wolfberry, 1000 g

#28_025

BIO Ovsené vločky sú obohatené o vlákninu a množstvo sacharidov. Dodávajú organizmu veľa energie, práve preto sú obľúbene medzi športovcami.

4,25 €
3,57 € Zľava 16%
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

BIO Ovsené vločky obohatené o vlákninu a sacharidy


Ovos
(Avena) je obilnina, ktorá patrí k najrozšírenejším v našom miernom pásme. BIO Ovsené vločky obsahujú ľahko rozpustnú vlákninu a veľké množstvo sacharidov, ktoré vie dodať organizmu veľké množstvo energie. Vďaka tomu sú často vyhľadávané vrcholovými športovcami, manuálne pracujúcimi ľuďmi a osobami v rekonvalescencii. Ich veľkou výhodou je to, že prípravu na konzumáciu zvládne každý.

Ovsené vločky sa vyrábajú rozdrvením ovsených zŕn. Tie sa najprv olúpu a naparia, potom vysušia, čím vznikne ich typická oriešková aróma. Teplom sa zároveň deaktivujú látky štiepiace enzýmy, ktoré by inak pri skladovaní pôsobili zatuchnutie a horkú pachuť. Klásky sa pri sušení uvoľnia a možno ich ľahko oddeliť v lúpací. Po celom tomto procese sa ovsené zrná triedia podľa veľkosti.

Wolfberry BIO Ovsené vločky sú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a v BIO kvalite, takže sa dajú konzumovať priamo.

Výhody:

  • obohatené o vlákninu
  • obsahujú veľké množstvo sacharidov
  • chutia skvele
  • dodávajú energiu

Zloženie

Vločky BIO 100 %.

Alergény

Obsahujú lepok.

Skladovanie

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_025
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: #28_032

Značka: Wolfberry

BIO Hrozienka Wolfberry

BIO Hrozienka je maškrta s vysokým obsahom energie, ktorú ocenia nielen športovci. Výborne sa hodí k priamej konzumácii alebo do ovsených vločiek.Dátum exp. [100 g]: 30.9.2021

Cena 4,45 €
Viac
Skladom
Produkty v rovnakej kategórii: 16