BIO Konopná múka - Wolfberry

#28_018

Bezlepková múka vhodná nielen pre celiakov.

Hmotnosť
5,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

BIO Konopná múka z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Bezlepková múka vhodná nielen pre celiakov. Obsahuje celý rad nutrične významných látok.

Konopná múka sa získava z konopných semienok, ktoré sa najprv čiastočne zbavia konopného oleja a potom jemne namelú. Semienka sa zbavujú oleja preto, aby sa predĺžila trvanlivosť múky, ktorá by inak zatuchla. Okrem toho sa ale zlepší aj vstrebateľnosť nutričných hodnotných látok, ktoré sú obsiahnuté v konopnom semienku.

Wolfberry konopná múka si zachováva cenné látky konopných semienok, je bohatá na bielkoviny a perfektne sa hodí pri diétach s nízkym obsahom sacharidov. Za zmienku stojí to, že v 100 g múky je viac ako dvojnásobok referenčnej hodnoty príjmu horčíka a 140 % rovnakej hodnoty kyseliny listovej.

Konopná múka je prirodzene bezlepková a hodí sa na pečenie i varenie. Ak nahradíte minimálne 10 % bežne používanú múku konopnou múkou, tak sa to na výslednom pokrmu nijako negatívne neprejaví. Výborne sa hodí do chleba, buchiet, drobného pečiva ale aj do palaciniek. Neuveriteľne zjemní a krásne zahustí polievky aj omáčky a zároveň poslúži ako jedinečný zdroj rastlinných bielkovín, čo ocenia hlavne vegáni a vegetariáni.


Zloženie: Jemná múka z odtučnených konopných semienok BIO 100 %.

Skladovanie:
Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_018
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #32_010

Značka: Altevita

Goji - Altevita

Goji bohatý zdroj aminokyselín, minerálov a vitamínov. Výrazne posilňuje imunitný systém. Je nenahraditeľným doplnkom pre náš organizmus.

Cena 3,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]