Wolfberry BIO Kokosová múka 1000 g
  • Wolfberry BIO Kokosová múka 1000 g
  • Wolfberry BIO Kokosová múka, nutričné hodnoty

BIO Kokosová múka - Wolfberry

#28_014

BIO Kokosová múka je bezlepková vhodná pre celiakov alebo Paleo diétu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín ju ocenia aj vegáni a vegetariáni.

Hmotnosť
4,75 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Ideálne pre celiatikov, vegánov a vegetariánov


Kokosová múka
je bez lepku, vhodná pre celiakov alebo Paleo diétu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín ju ocenia vegáni, vegetariáni, ale aj aktívny športovci.


Wolfberry kokosová múka sa vyrába z kokosovej kopry, ktorá sa po vysušení a vylisovaní oleja rozomelie na jemný prášok. Kokosová múka je výnimočná tým, že obsahuje 39 % vlákniny19 % bielkovín. Je prirodzene bezlepková, takže je vhodná pre celiakov.

Pri príprave domácich zákuskov je vhodné pridať oproti bežnej múke jedno vajce navyše, alebo xantánovú gumu. Cesto sa bude menej drobiť a bude lepšie držať tvar. Naviac hotové výrobky zostanú oveľa dlhšie krehké, čerstvé a budú pomalšie vysychať.


Väčšina bezlepkových múk je skoro bez chuti, kokosová múka je krásne voňavá a dodá naopak všetkým pokrmom zaujímavú kokosovú vôňu. Hoci nie je nijako sladená, stačí použiť menej sladidlá ako u bežnej múky, pretože kokos má prirodzene sladkastú chuť. Kokosovú múku môžete zmiešať so všetkými druhmi bezlepkových, ale aj klasických múk. Pokiaľ ju pridáte do mlieka, alebo džúsu, vznikne vám výborný nápoj plný bielkovín a vlákniny.

Výhody:

  • vhodná pre celiatikov, vegánov a vegetariánov
  • vysoký obsah bielkovín a vlákniny
  • vhodná na prípravu palaciniek alebo zákuskov 
  • odtučnená v BIO kvalite
  • vhodná na pečenie palaciniek, koláčov alebo vianočných cukroviniek

Zloženie:

Sušená odtučnená mletá kokosová dužina BIO 100 %.

Skladovanie:

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_014
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: