• Znížená cena
Wolfberry BIO Goji kustovnica čínska 250 g
  • Wolfberry BIO Goji kustovnica čínska 250 g
  • Wolfberry BIO Goji kustovnica čínska, nutričné hodnoty

BIO Goji kustovnica čínska - Wolfberry

#28_007

BIO Goji kustovnica čínska je sušené ovocie, ktoré je vhodné do müsli, cereálií, jogurtov, koláčov alebo do rôznych ovocných koktailov.

Hmotnosť
5,80 €
4,70 € Zľava 19%
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

BIO Goji kustovnica čínska v sušenej podobe


Goji sa môže konzumovať podobne ako hrozienka, priamo v sušenej podobe. Tiež si ju môžete pridať do müsli, cereálií, jogurtov, koláčov alebo rôznych ovocných koktailov. Môžete si ju tiež zaliať horúcou vodou a nechať 3 minúty odstáť a potom preceďte. Vzniknutý čaj si pokojne oslaďte napr.: medom a plody kustovnice môžete samostatne skonzumovať.


Chutné a zdravé plody v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva bez GMO. Plody kustovnice obsahujú veľké množstvo výživných látok prospešných pre náš organizmus. Preto sa zaraďujú medzi najvyhľadávanejší a najpredávanejší druh sušeného ovocia.

Charakteristika


V starovekej Číne slúžila Goji ako platidlo a dodnes sa tam kustovnici hovorí ovocie nesmrteľnosti alebo červený diamant. Jej priaznivé účinky na ľudský organizmus preskúmali stáročné skúsenosti v tradičnej čínskej medicíne. Tibetskí mnísi vyrábajú svoj elixír zdravia a dlhovekosti z goji do dnešných čias.

Wolfberry BIO Goji kustovnica čínska


Sušené ovocie tej najvyššej kvality. Pestuje sa v oblasti čínskej provincie Ningxia, ktorá je svetovo známa tými najkvalitnejšími plody goji na svete. Sušené bobule kustovnice čínskej majú temne červenú farbu a chutia asi tak, ako keď skombinujete brusnice, čerešne a šípky.

Kustovnica čínska


Je asi 150 cm vysoký krík s oranžovými plodmi. Rastie od subtrópov až po Himaláje v juhovýchodnej Ázii. Pôda, na ktorej sa rastlinám darí, je bohatá na minerály. Veľa riečok a potôčikov v okolí navyše zaisťuje úrode veľké množstvo ďalších látok, ktoré sú prospešné pre ľudské telo.

BIO Goji kustovnica čínska je veľmi mäkké, preto sa pri ich česaní musí postupovať šetrne, aby sa zabránilo nadmernému stláčanie plodov. Bobule sa následne nechajú v tieni vysušiť. V provincii Ningxia sa v okolí kríkov kustovnice čínskej nepestujú žiadne iné rastliny. Preto sú plody goji chránené pred nákazami, ktorými trpí vegetácie v iných krajoch.

Viac BIO produktov.BIO kustovnica čínska obsahuje:

·        11 základných a 22 stopových minerálov

·        6 základných vitamínov

·        5 nenasýtených mastných kyselín

·        početné fenolové pigmenty (fenoly)

·        početné aminokyseliny

·        8 polysacharidov a 6 monosacharidov

·        beta-sitosterol a ďalšie fytosteroly

·        5 karotenoidov

Odporúčané dávkovanie

Ideálna denná konzumácia je 10 až 20 g sušených plodov.

Zloženie

Sušené plody 100 % BIO Goji kustovnica čínska.

Skladovanie

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_007
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 50

Kód: #32_008

Značka: Altevita

Quinoa - Altevita

Quinoa je ideálna pre každého, kto sa rozhodol zdravo stravovať. Výborná alternatíva k ryži, kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou.

Cena 2,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #13_094

Značka: Amix Nutrition

PeAmix - Amix Nutrition

PeAmix je prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru a soli. Arašidové maslo je veľmi chutné a je prirodzeným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov.

Cena 10,86 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_012

Značka: Altevita

BIO Kurkuma - Altevita

BIO Kurkuma Silný antioxidant. Vhodná hlavne v prevencii rakovinových ochorení, má totiž schopnosť zabrániť rakovinotvorným procesom.

Cena 2,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]