• Vypredané
BIO Ginkgo biloba prášok Altevita, 90 g
  • BIO Ginkgo biloba prášok Altevita, 90 g

BIO Ginkgo biloba prášok Altevita, 90 g

#32_012

BIO Ginkgo biloba silný antioxidant, ktorý zlepšuje krvný obeh, zvyšuje duševnú výkonnosť, zlepšuje náladu a koordináciu, dodáva telu energiu a silu.

8,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Ginkgo biloba ako silný antioxidant


Depresia a zmeny nálady

Pacientom s diagnostikovaným miernym stupňom depresie môže Ginkgo biloba pomôcť ako antidepresívum.

Antioxidanty

Ginkgo biloba poskytuje organizmu silné antioxidanty, ktoré sú potrebné na odstránenie buniek pred škodlivými účinkami voľných radikálov a na regeneráciu buniek v tele. Sú veľmi dôležité ako prevencia srdcových ochorení, rakoviny a mnohých ďalších závažných ochorení.

Šumenie alebo zvonenie v ušiach

Štúdie ukazujú, že Ginkgo biloba pomáha pri liečbe šumu alebo zvonenia v ušiach. Stále nie je jasné, ako táto rastlina podporuje zdravý sluch, ale predpokladá sa, že im zlepšuje tok kyslíka v sluchových orgánoch.

Vyššie libido

Ginkgo biloba pomáha pri zvyšovaní toku krvi v pohlavných orgánoch, čo zvyšuje libido u žien aj u mužov. Zároveň zvyšuje prietok krvi do rúk a nôh a zmierňuje tiež kŕče.

Alzheimerova choroba

Ginkgo biloba pozitívne ovplyvňuje prietok krvi do mozgu, nervové vysielače a zlepšuje pomalú degeneráciu mozgových buniek.

Parkinsonova choroba

Parkinsonova choroba je spojená s nekontrolovateľnými pohybmi, stratou koordinácie a rovnováhy a predpokladá sa, že pravidelné užívanie zmierňuje tieto príznaky. Zvyšuje prietok krvi do mozgu a poskytuje vyššiu koncentráciu neurotransmiterov prítomných v mozgu.

Mŕtvica

Ginkgo biloba pomáha predchádzať mŕtvici tým, že minimalizuje tvorbu krvných zrazenín v tepnách a zlepšuje tok krvi do hlavných orgánov vrátane mozgu. U pacientov s mozgovou príhodou môže Ginkgo biloba pomôcť obnoviť poškodené mozgové bunky.

Roztrúsená skleróza

Neustále prebiehajú výskumy o tejto chorobe, ale vedci sa domnievajú, že Ginkgo biloba bude v budúcnosti užitočná bylina na liečbu škodlivých účinkov sklerózy multiplex.

Ginkgo biloba môžu pomôcť pri liečbe nasledujúcich špecifických ochorení:

  • Demencia
  • Problémy so sietnicami
  • Tinitus
  • Srdcovo-cievne ochorenia (vysoký krvný tlak)

Odporučené dávkovanie

Pridajte 1 čajovú lyžičku do jogurtov, nápojov a zmrzlinových mliečnych výrobkov, smoothie, alebo zmiešajte s inými zdravými potravinami a užite 2 – 3 krát denne.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Detaily produktu
#32_012
8586020040278

BIO Ginkgo biloba.

NUTRIČNÉ HODNOTY

100 g

RVH (%)*

Energia

1321 kJ

317 kcal

-

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

8,36 g

2,80 g

-

-

Sacharidy

z toho cukry

31,60 g

7,26 g

-

-

Vláknina

32,32 g

-

Bielkoviny

11,61 g

-

Soľ

<0,01 g

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).