Altevita BIO Ginkgo biloba 90 g
  • Altevita BIO Ginkgo biloba 90 g
  • Altevita BIO Ginkgo biloba, nutričné hodnoty

BIO Ginkgo biloba prášok - Altevita

#32_017

BIO Ginkgo biloba silný antioxidant, ktorý zlepšuje krvný obeh, zvyšuje duševnú výkonnosť, zlepšuje náladu a koordináciu, dodáva telu energiu a silu.

Hmotnosť
8,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Ginkgo biloba ako silný antioxidant


Depresia a zmeny nálady

Pacientom s diagnostikovaným miernym stupňom depresie môže Ginkgo biloba pomôcť ako antidepresívum.

Antioxidanty

Ginkgo biloba poskytuje organizmu silné antioxidanty, ktoré sú potrebné na odstránenie buniek pred škodlivými účinkami voľných radikálov a na regeneráciu buniek v tele. Sú veľmi dôležité ako prevencia srdcových ochorení, rakoviny a mnohých ďalších závažných ochorení.

Šumenie alebo zvonenie v ušiach

Štúdie ukazujú, že Ginkgo biloba pomáha pri liečbe šumu alebo zvonenia v ušiach. Stále nie je jasné, ako táto rastlina podporuje zdravý sluch, ale predpokladá sa, že im zlepšuje tok kyslíka v sluchových orgánoch.

Vyššie libido

Ginkgo biloba pomáha pri zvyšovaní toku krvi v pohlavných orgánoch, čo zvyšuje libido u žien aj u mužov. Zároveň zvyšuje prietok krvi do rúk a nôh a zmierňuje tiež kŕče.

Alzheimerova choroba

Ginkgo biloba pozitívne ovplyvňuje prietok krvi do mozgu, nervové vysielače a zlepšuje pomalú degeneráciu mozgových buniek.

Parkinsonova choroba

Parkinsonova choroba je spojená s nekontrolovateľnými pohybmi, stratou koordinácie a rovnováhy a predpokladá sa, že pravidelné užívanie zmierňuje tieto príznaky. Zvyšuje prietok krvi do mozgu a poskytuje vyššiu koncentráciu neurotransmiterov prítomných v mozgu.

Mŕtvica

Ginkgo biloba pomáha predchádzať mŕtvici tým, že minimalizuje tvorbu krvných zrazenín v tepnách a zlepšuje tok krvi do hlavných orgánov vrátane mozgu. U pacientov s mozgovou príhodou môže Ginkgo biloba pomôcť obnoviť poškodené mozgové bunky.

Roztrúsená skleróza

Neustále prebiehajú výskumy o tejto chorobe, ale vedci sa domnievajú, že Ginkgo biloba bude v budúcnosti užitočná bylina na liečbu škodlivých účinkov sklerózy multiplex.

Ginkgo biloba môžu pomôcť pri liečbe nasledujúcich špecifických ochorení:

  • Demencia
  • Problémy so sietnicami
  • Tinitus
  • Srdcovo-cievne ochorenia (vysoký krvný tlak)

Odporučené dávkovanie

Pridajte 1 čajovú lyžičku do jogurtov, nápojov a zmrzlinových mliečnych výrobkov, smoothie, alebo zmiešajte s inými zdravými potravinami a užite 2 – 3 krát denne.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

BIO Ginkgo biloba.

Detaily produktu
#32_017
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 50

Kód: #13_094

Značka: Amix Nutrition

PeAmix - Amix Nutrition

PeAmix je prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru a soli. Arašidové maslo je veľmi chutné a je prirodzeným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov.

Cena 10,86 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #35_018

Značka: CountryLife

Kuskus - Countrylife

Kuskus bezvaječné cestoviny zo sušenej pšeničnej krupice. Ich výhodou je ľahká a rýchla príprava a univerzálnosť použitia. Náhrada cestovín alebo ryže.

Cena 1,80 €
Viac
Skladom

Kód: #32_007

Značka: Altevita

Para orechy - Altevita

Para orechy sú bohaté na bielkoviny, zdravé tuky, omega-3 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín E, minerály, ako horčík, selén, fosfor, železo, zinok.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_009

Značka: Altevita

Chia semienka - Altevita

Chia semienka sú skvelým doplnkom pre športovcov, vegetariánov, vegánov, osoby s nadváhou, pre dojčatá, malé deti a tiež tehotné a dojčiace ženy.

Cena 2,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_010

Značka: Altevita

Goji - Altevita

Goji bohatý zdroj aminokyselín, minerálov a vitamínov. Výrazne posilňuje imunitný systém. Je nenahraditeľným doplnkom pre náš organizmus.

Cena 3,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_008

Značka: Altevita

Quinoa - Altevita

Quinoa je ideálna pre každého, kto sa rozhodol zdravo stravovať. Výborná alternatíva k ryži, kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou.

Cena 2,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]