BIO Agáve sirup RAW Premium Wolfberry, 400 ml
  • BIO Agáve sirup RAW Premium Wolfberry, 400 ml
  • BIO Agáve sirup RAW Premium Wolfberry, 400 ml

BIO Agáve sirup RAW Premium Wolfberry, 400 ml

#28_008

BIO Agáve sirup RAW Premium je zdravá alternatíva sirupov a rôznych sladidiel s lahodnou a jemnou chuťou. Je oveľa sladší ako med či cukor a pritom má nízky glykemický index.

6,90 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Zdravá alternatíva sirupov a rôznych sladidiel


Agáve sirup Premium je medová konzistencia s ľahko odlišnou chuťou a nižším glykemickým indexom v porovnaní s bežným sirupom z agáve. Sirup z Agáve je 100 % prírodné sladidlo, ktoré neobsahuje žiadne chemické aditíva, ani sukralózu, čo je bežná prísada čakankových sirupov. To ocenia všetci, ktorí vyhľadávajú zdravú alternatívu a vyhýbajú sa vyššej koncentrácie cukru. Ide o sladkú šťavu z kaktusu, ktorá vytečie z listov po ich narezaní. Dobre sa trávia a vďaka vysokej koncentrácii fruktózy ho stačí použiť v malom množstve.


Agávový sirup obsahuje 65 % fruktózy, jedná sa teda o sladidlo s najväčším podielom tohto cukru. Práve preto má nízky glykemický index. Vďaka tomu dodáva telu energiu na dlhšiu dobu a pomáha udržiavať rovnakú hladinu cukru v krvi.

Sirup naviac obsahuje malé množstvo inulínu, ktorý môže podporiť zdravú črevnú mikroflóru a správnu činnosť čriev. Sladiaca zložka inulín má tiež probiotický efekt, ktorý sa môže podieľať na tvorbe správnych baktérií v našich črevách.

Agáve sirup možno použiť kdekoľvek, kde je potreba cukru či medu, ale dôležité je poznamenať, že sa postačí polovičné množstvo. Sirup z agáve môžeme použiť pri pečení, dosladzovaní kaše, kávy, čaju alebo zálievok na šalát, ale tiež sa výborne hodí k výrobe domácich limonád, zmrzlín či džemov.

Výhody:

  • sladší ako med alebo cukor
  • 100 % prírodné sladidlo
  • ideálne pre tých čo vyhľadávajú zdravú alternatívu
  • nízky glykemický index
  • vhodné pri pečení, do kávy alebo čaju

Zloženie

100 % prírodné sladidlo.

Alergény

Bez alergénov.

Upozornenie

Pri výrobe nebola prekročená teplota 42 °C (RAW).

Skladovanie

Skladujte v suchu a tme. Sirup má dlhú životnosť. V suchom prostredí a 10 °C až 35 °C je možné skladovať až tri roky.

Detaily produktu
#28_008
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 8