BioTechUSA Beta alanín 90 kapsúl
  • BioTechUSA Beta alanín 90 kapsúl
  • BioTechUSA Beta alanín, nutričné hodnoty

Beta Alanine 90 kapsúl - BioTechUSA

#11_058

Beta alanín je základná látka karnozínu. Vďaka pravidelnému užívaniu dôjde k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu tréningového objemu.

12,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Beta alanín v kapsulovej forme


Beta alanín
je základná látka karnozínu. Zvyšovanie hladiny karnozínu prostredníctvom doplnkov výživy je stále bežnejšie medzi športovcami a v kulturistike. Karnozín môžete nájsť v kostrovom svalstve, a to predovšetkým v rýchlych svalových vláknach. Vďaka pravidelnému užívaniu dôjde k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu tréningového objemu.

Výhody:

  • zlepšuje fyzický výkon
  • znižuje únavu
  • vhodný pri vytrvalostných športoch

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne (1 kapsulu každé 4 hodiny).

Zloženie

Beta alanín (86 %), kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_058
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_053

Značka: BioTechUSA

AAKG 1000 - BioTechUSA

AAKG 1000 zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]