• Novinka
BCAA Zero Energy Drink BioTechUSA, 330 ml
  • BCAA Zero Energy Drink BioTechUSA, 330 ml
  • BCAA Zero Energy Drink BioTechUSA, 330 ml, nutričné hodnoty

BCAA Zero Energy Drink BioTechUSA, 330 ml

#11_018

BCAA Zero Energy Drink je energetický nápoj s BCAA, kofeínom, taurínom, pridanými vitamínmi B a bez cukru. Energy Drink zásobuje vaše svaly esenciálnymi aminokyselinami.

Príchuť
2,20 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Energetický nápoj obohatený BCAA a kofeínom


BCAA Zero Energy Drink môže padnúť vhod, či ide o fyzické cvičenie, mentálnu prácu alebo párty na celú noc po rušnom dni. Je to rozumná a skvelá voľba, pretože vás nakopne bez akýchkoľvek konzervantov a cukru. Každá kvapka bola vyladená pre výkon; popri dobre známych zložkách energetických nápojov – ako kofeín, taurín, ako aj niacín a vitamíny B5 a B6, ktoré prispievajú k redukcii únavy a vyčerpania. Energy Drink zásobuje vaše svaly esenciálnymi aminokyselinami.

Energetický nápoj obsahuje BCAA v pomer 4:1:1, čo sú leucín, izoleucín a valín, ktoré tvoria skupinu rozvetveného reťazca aminokyselín. Založené na istých vedeckých zisteniach, sa tiež často nazývajú “svaly chrániace” aminokyseliny vďaka, na jednej strane ich proteolytickému účinku a na druhej strane vďaka ich anabolickému efektu, čo znamená, že majú pozitívny vplyv na tvorbu bielkovín. Práve preto je dôležité neustále dopĺňať všetky 3 z nich, pretože naše telo nie je schopné si ich samé vytvárať.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • dodá energiou počas dňa
  • chráni svaly pred katabolizmom
  • ideálne pri fyzickej alebo psychickej námahe
  • 100 mg kofeínu v jednej dávke
  • 1000 mg taurínu v jednej dávke
  • 600 mg D-glukuronolaktónu v jednej dávke
  • obohatené niacín, vitamín B5 a B6
  • bez obsahu cukru, aspartámu a konzervantov

Odporúčané dávkovanie

Neužívajte s nápojmi s obsahom alkoholu. Pre najlepšiu chuť pite vychladené. Nepite viac ako 4 plechovky energetického nápoja denne alebo 2 plechovky naraz.

Upozornenie

Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Produkt nenahrádza vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte mimo dosahu detí. Vysoký obsah kofeínu: 30 mg kofeínu/100 ml BCAA Zero Energy Drink. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa v prípade známeho ochorenia, najmä ochorenia srdca, vysokého krvného tlaku alebo v prípade kofeínovej intolerancie.

Skladovanie

Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do jedného dňa.

Detaily produktu
#11_018

Jablko-hruška

Pitná voda, hruškový džús 2,5 % (koncentrát), L-leucín 0,8 %, oxid uhličitý, taurín, kyselina (kyselina citrónová), L-valín 0,2 %, L-izoleucín 0,2 %, D-glukuronolaktón, kofeín, farbivo (obyčajný karamel), sladidlo (sukralóza), aróma, kyselina nikotínová, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid 0,127 %.

Malina-limetka

Pitná voda, L-leucín 0,8 %, oxid uhličitý, taurín, kyselina (kyselina citrónová), L-valín 0,2 %, L-izoleucín 0,2 %, D-glukuronolaktón, kofeín, koncentrát z čiernych ríbezlí a mrkvovej šťavy, stabilizátor (arabská guma), sladidlo (sukralóza), aróma, kyselina nikotínová, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid 0,127 %.

Produkty v rovnakej kategórii: 14

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA BioTechUSA, 400 g

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,40 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_046

Značka: BioTechUSA

BCAA Zero BioTechUSA

BCAA Zero profesionálne ochutené aminokyseliny so zložkami, ktoré chránia svaly pred poškodením a urýchľujú rast svalovej hmoty.

Cena 23,15 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

BCAA 2:1:1 Nutrend, 150 tbl

Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín vo vyváženom pomere 2:1:1. Obsah BCAA v každej tablete je 1000 mg. Zlepšenie regenerácie po fyzickom výkone.

Cena 21,85 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA + B6 BioTechUSA

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatené o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 12,10 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]