BCAA Mega Strong Powder - Nutrend

#27_021

Nová praktická forma instantného nápoja aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA.

Príchuť
Hmotnosť
16,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

BCAA Mega Strong Powder je nová praktická forma instantného nápoja aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) s regeneračným pomerom 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín).

Prípravok
BCAA Mega Strong Powder je obohatený o L-glutamín, ktorý prispieva k metabolizmu svalových proteínov a zlepšuje metabolizmus svalov. Ďalej podporuje znovuobnovenie glykogénových zásob. Vďaka veľmi dobrej rozpustnosti vo vode je zaručená okamžitá vstrebateľnosť.

BCAA Mega Strong Powder je určený pre:

·        intenzívne trénujúcich športovcov

·        umožňuje rýchlu regeneráciu svalstva


Výhody:

·        6000 mg BCAA v jednej dávke

·        efektívna využiteľnosť organizmom

·        výborná rozpustnosť vo vode

·        obohatený o L-glutamín

·        bez cukru


Odporúčané dávkovanie:
Zmiešajte 1 dávka (10 g) v 200 ml vody. Môžete začať popíjať 15 minút pred, pokračovať v priebehu a ihneď po skončení tréningu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:

Ananás:
Zmes instantných BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor: sójový lecitín), L-glutamín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, koncentrát z požlťa farbiarskeho, sladidlá: sukralóza a acesulfam K, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý.

Grep:
Zmes instantných BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor sójový lecitín), L-glutamín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sladidlá sukralóza a acesulfam K, protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, aróma naringin.

Melón: Zmes instantných BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor sójový lecitín), L-glutamín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, koncentrát z červenej repy, sladidlá: sukralóza a acesulfam K, protihrudkové činidlá: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý.

Pomaranč: Zmes instantných BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor sójový lecitín), L-glutamín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sladidlá sukralóza a acesulfam K, protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, farbivo beta karotén.

Višňa: Zmes instantných BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor sójový lecitín), L-glutamín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, koncentrát z červenej repy, sladidlá: sukralóza a acesulfam K, protihrudkové činidlá: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý.

Alergény: Obsahuje sóju.

Upozornenie: 
Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov. Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_021
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: