Najnovší článok

Vyhľadávanie

BCAA + Glutamine Zero BioTechUSA, 480 g
  • BCAA + Glutamine Zero BioTechUSA, 480 g

BCAA + Glutamine Zero BioTechUSA, 480 g

#11_058

BCAA + Glutamine Zero podporuje rast svalovej hmoty, urýchľuje regeneráciu a znižuje únavu. Obsah BCAA a L-glutamínu v pomere 1:1. Bez obsahu lepku a cukru.

Príchuť
29,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Ochutený nápoj obohatený o BCAA a L-glutamín


BCAA + Glutamine Zero
 je vhodné užívať pred, počas a po vysoko intenzívnom alebo dlhotrvajúcom tréningu, pretože svalová hmota je vo veľkej miere zložená z BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) a glutamínu (v kombinácii s ostatnými aminokyselinami).

Medzi hlavné zložky živých buniek patria bielkoviny; aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín. Niektoré aminokyseliny, vrátane BCAA nedokáže náš organizmus sám vyprodukovať. Preto musíme tieto cenné látky, ktoré sú esenciálne pre ľudský organizmus dopĺňať z vonkajších zdrojov, pričom jeden z praktických spôsobov ponúkajú nápoje v prášku s obsahom BCAA.

Viac o BCAA

Glutamín je podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorú dokáže telo aj samo vyprodukovať. Avšak, doplnenie glutamínu môže byť za určitých okolností veľmi užitočné, napríklad počas vysoko intenzívnych a dlhotrvajúcich tréningov. V takomto prípade si totiž organizmus môže vyžadovať viac glutamínu ako je schopný v danom momente vyprodukovať.

Výhody:

  • podporuje rast svalovej hmoty
  • znižujú únavu
  • obsah BCAA a L-glutamínu v pomere 1:1
  • BCAA v pomere 2:1:1
  • bez lepku
  • bez cukru

Odporúčané dávkovanie

Zmiešaj 1 dávku (12 g = 3 odmerky = 2 zarovnané polievkové lyžice) v 300 ml vody a užite pred, počas a po vysoko intenzívnych alebo dlhotrvajúcich tréningoch.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_058
Broskyňa-ľadový čaj
L-Glutamín 42 %, instantný L-Leucín 21 % (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4 %, L-Valín 10,4 %, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ. Extrakt z listov instantného čierneho čaju (Camellia sinensis).

Citrón
L-Glutamín 42 %, instantný L-Leucín 21 % (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4 %, L-Valín 10,4 %, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ. Farbivo (tartrazín*).

Pomaranč
L-Glutamín 42 %, instantný L-Leucín 21 % (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4 %, L-Valín 10,4 %, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ. Farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*.

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 12 g

12 g

RVH (%)*

Energia

187 kJ

44 kcal

2,2 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

<0,5 g

<0,1 g

0,07 %

0,02 %

Sacharidy

z toho cukry

0,9 g

<0,5 g

0,36 %

0 %

Bielkoviny

9,4 g

19 %

Soľ

<0,01g

1,9 %

L-glutamín

5000 mg

-

Celkom BCAA

L-leucín

L-izoleucín L-valín

5000 mg

2500 mg

1250 mg

1250 mg

-

-

-

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).