BCAA + Glutamine Zero - BioTechUSA

#11_132

Ochutený nápoj v prášku s obsahom BCAA a L-glutamínu so sladidlami.

Príchuť
Hmotnosť
25,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Komplexný a praktický

BCAA alebo glutamín? Večná otázka už nie je aktuálna, pretože odpoveď je: obidva! Ich doplnenie môže byť rovnako vhodné pred, počas a po vysoko intenzívnych alebo dlhotrvajúcich tréningoch, pretože vaša svalová hmota je vo veľkej miere zložená z BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) a glutamínu (v kombinácii s ostatnými aminokyselinami). Pýtajte si ich odteraz vo dvojici! Prostredníctvom BioTechUSA BCAA + Glutamine Zero môžete prakticky dostať do svojho organizmu naraz obidva. Neuspokojte sa s polovičným úspechom a dajte extra náboj svojim svalom.

Ako, kedy , komu?

·        pre mužov aj pre ženy

·        pred, počas a po vysoko intenzívnych alebo dlhotrvajúcich tréningoch

·        pre vás, ak uprednostňujete ochutené nápoje v prášku pred tabletami, kapsulami

 

Prečo potrebujete aminokyseliny, vrátane BCAA?

Medzi hlavné zložky živých buniek patria bielkoviny; aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín. Niektoré aminokyseliny, vrátane BCAA nedokáže náš organizmus sám vyprodukovať. Preto musíme tieto cenné látky, ktoré sú esenciálne pre ľudský organizmus dopĺňať z vonkajších zdrojov, pričom jeden z praktických spôsobov ponúkajú nápoje v prášku s obsahom BCAA.

Viac o BCAA

Čo je vlastne glutamín?

Podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorú dokáže telo aj samo vyprodukovať. Avšak, doplnenie glutamínu môže byť za určitých okolností veľmi užitočné, napríklad počas vysoko intenzívnych a dlhotrvajúcich tréningov. V takomto prípade si totiž organizmus môže vyžadovať viac glutamínu ako je schopný v danom momente vyprodukovať.

Výhody:

·        podporuje rast svalovej hmoty

·        znižujú únavu

·        obsah BCAA a L-glutamínu v pomere 1:1

·        BCAA v pomere 2:1:1

·        bez lepku

·        bez cukru

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešaj 1 dávku (12 g = 3 odmerky = 2 zarovnané polievkové lyžice) nápoja v prášku s 300 ml vody.

Zloženie: L-Glutamín 42%, instantný L-Leucín 21% (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4%, L-Valín 10,4%, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ.

Ostatné zložky:

Citrón:
farbivo (tartrazín*).

Pomaranč: farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*.

Broskyňový ľadový čaj: extrakt z listov instantného čierneho čaju (Camellia sinensis).

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény: Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie:
 Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_132
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: