BioTechUSA BCAA + Glutamine Zero 480 g
  • BioTechUSA BCAA + Glutamine Zero 480 g
  • BioTechUSA BCAA + Glutamine Zero, nutričné hodnoty

BCAA + Glutamine Zero - BioTechUSA

#11_132

BCAA + Glutamine Zero podporuje rast svalovej hmoty, urýchľuje regeneráciu a znižuje únavu. Obsah BCAA a L-glutamínu v pomere 1:1. Bez obsahu lepku a cukru.

Príchuť
Hmotnosť
25,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Ochutený nápoj obohatený o BCAA a L-glutamín


BCAA + Glutamine Zero je vhodné užívať pred, počas a po vysoko intenzívnom alebo dlhotrvajúcom tréningu, pretože svalová hmota je vo veľkej miere zložená z BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) a glutamínu (v kombinácii s ostatnými aminokyselinami).

Medzi hlavné zložky živých buniek patria bielkoviny; aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín. Niektoré aminokyseliny, vrátane BCAA nedokáže náš organizmus sám vyprodukovať. Preto musíme tieto cenné látky, ktoré sú esenciálne pre ľudský organizmus dopĺňať z vonkajších zdrojov, pričom jeden z praktických spôsobov ponúkajú nápoje v prášku s obsahom BCAA.

Viac o BCAA


Glutamín
je podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorú dokáže telo aj samo vyprodukovať. Avšak, doplnenie glutamínu môže byť za určitých okolností veľmi užitočné, napríklad počas vysoko intenzívnych a dlhotrvajúcich tréningov. V takomto prípade si totiž organizmus môže vyžadovať viac glutamínu ako je schopný v danom momente vyprodukovať.

Výhody:

  • podporuje rast svalovej hmoty
  • znižujú únavu
  • obsah BCAA a L-glutamínu v pomere 1:1
  • BCAA v pomere 2:1:1
  • bez lepku
  • bez cukru

Odporúčané dávkovanie

Zmiešaj 1 dávku (12 g = 3 odmerky = 2 zarovnané polievkové lyžice) v 300 ml vody a užite pred, počas a po vysoko intenzívnych alebo dlhotrvajúcich tréningoch.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_132
Broskyňový ľadový čaj
L-Glutamín 42 %, instantný L-Leucín 21 % (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4 %, L-Valín 10,4 %, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ. Extrakt z listov instantného čierneho čaju (Camellia sinensis).

Citrón
L-Glutamín 42 %, instantný L-Leucín 21 % (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4 %, L-Valín 10,4 %, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ. Farbivo (tartrazín*).

Pomaranč
L-Glutamín 42 %, instantný L-Leucín 21 % (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín 10,4 %, L-Valín 10,4 %, kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), soľ. Farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*.

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_066

Značka: BioTechUSA

L-Tyrosine - BioTechUSA

Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, telo je schopné ju produkovať, aj keď vo veľmi malom množstve, z esenciálnej aminokyseliny fenylalanínu.

Cena 12,95 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

BCAA 2:1:1 - Nutrend

Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín vo vyváženom pomere 2:1:1. Obsah BCAA v každej tablete je 1000 mg. Zlepšenie regenerácie po fyzickom výkone.

Cena 23,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_055

Značka: BioTechUSA

BCAA 3D - BioTechUSA

BCAA 3D obsahujú aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty. Znižujú únavu a vyčerpanie.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]