BCAA Compressed Caps - Nutrend

#27_026

Esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom vo forme dobre rozpustných kapsúl.

Príchuť
Množstvo
18,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom vo forme dobre rozpustných kapsúl. Pohodlné a elegantné balenie zároveň ponúka vysokú dávku BCAA v jednotlivých kapsulách. Podporu regenerácie a ochranu svalovej hmoty je potrebné mať vždy po ruke. Balenie v kapsulách umožní pohodlné dávkovanie aj priamo na športovisku.

1100 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) v jednej kapsule, ktoré sú v účinnom pomere 2:1:1.

BCAA Compressed Caps je určený:

·        na zlepšenie regenerácie po náročnom výkone

·        na ochranu svalovej hmoty pred katabolizmom


Výhody:

·        pomer BCAA 2:1:1

·        ľahko vstrebateľné kapsule

·        efektívna využiteľnosť organizmom


Odporúčané dávkovanie: 
Užite 3 kapsule 30 minút pred fyzickou aktivitou a 3 kapsule ihneď po fyzickej aktivite. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), plnidlo stearán horečnatý, protihrudkujúca látka oxid kremičitý.

Upozornenie:
Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_026
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: