BioTechUSA BCAA+B6 100 tabliet
  • BioTechUSA BCAA+B6 100 tabliet
  • BioTechUSA BCAA+B6, nutričné hodnoty

BCAA+B6 - BioTechUSA

#11_031

BCAA+B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatený o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Množstvo
11,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

BCAA obohatené o vitamín B6 


BCAA+B6
obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Je obohatený o vitamín B6, ktorý prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a znižuje únavu a vyčerpanie.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • obohatený o vitamín B6 
  • zlepšuje regeneráciu 
  • podporuje rast svalstva

Odporúčané dávkovanie

Užite 4 tablety denne: 2 tablety 30 minút pred tréningom a 2 tablety ihneď po tréningu.

Zloženie

Instantné BCAA 53,1 % (L-leucín, I-izoleucín, I-valín, emulgátor: lecitíny), objemové činidlo (celulózový gél), povlaková látka [stabilizátor (očkovaný kopolymér vinylalkoholu s etylénglykolom, polyvinylalkohol), farbivo (oxid titaničitý), protihrudkujúca látka (mastenec, mono a diglyceridy mastných kyselín)], protihrudkujúce látky.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 °C - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_031
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: