• Vypredané
BCAA 8:1:1 Zero BioTechUSA, 250 g
  • BCAA 8:1:1 Zero BioTechUSA, 250 g

BCAA 8:1:1 Zero BioTechUSA, 250 g

#11_032

BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín. Telo si ich nie je schopné produkovať samo a musí ich prijímať v jedle alebo doplnkami výživy.

Príchuť
22,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

BCAA urýchľujú regeneráciu a podporujú rast svalov


BCAA
patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že vaše telo si ich nie je schopné produkovať samo a musí ich prijímať v jedle alebo doplnkami výživy. BCAA 8:1:1 Zero obsahujú zvýšené množstvo leucínu, aminokyseliny ktorá predstavuje okamžitý zdroj energie, preto že je využiteľná priamo z krvného obehu. Pomáha chrániť svalové bunky a zväčšuje ich objem. 

Vo svete výživových doplnkov už majú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) svoje nezastupiteľné miesto. Reč je o leucíne, izoleucíne a valíne.

Leucín

Reguluje hladinu cukru v krvi, prispieva k hojeniu rán, rastu a regenerácii svalov, ako aj k produkcii rastového hormónu. Zabraňuje rozkladu svalových bielkovín po traume alebo nadmernom strese.

Izoleucín

Regulujehladinu cukru v krvi, prispieva k hojeniu rán, detoxikácii dusíkatých odpadov, stimulácii imunitných funkcií, sekrécii niektorých hormónov a tvorbe hemoglobínu.

Valín

Udržuje vitalitu, koordináciu svalov a emocionálny pokoj. Pôsobí ako prevencia pred neurologickými defektmi mozgu.

VIAC O BCAA

Výhody:    

  • urýchľuje regeneráciu 
  • podporujú rast svalov a chránia svaly pred katabolizmom
  • pomáhajú v boji proti svalovej bolesti
  • znižujú únavu a zvyšujú koncentráciu pri cvičení
  • môžu byť prínosné pre ľudí s ochorením pečene

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (7,5 g = 3 odmerky) v 250 ml vody a užite 2 dávky denne.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_032

Broskyňa-ľadový čaj

59,6 % instantný L-Leucín (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), arómy, 7,4 % L-Izoleucín, 7,4 % L-Valín, kyselina (kyselina citrónová), objemové činidlo (polydextróza), extrakt z listov čierneho čaju (Camellia Sinensis), sladidlo (sukralóza), soľ.

Kola

74 % BCAA (L-leucín 59 %, L-izoleucín 7,4 %, L-valín 7,4 %), kyselina (kyselina citrónová), aróma, farbivo (karamel), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), regulátor kyslosti (vínany draselné), protipeniace látky (fosforečnany sodné, dimetyl polysiloxán), soľ.

Modrá malina

74 % BCAA (L-leucín 59 %, L-izoleucín 7,4 %, L-valín 7,4 %), L-glutamín, arómy, kyselina (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), regulátor kyslosti (vínany draselné), protipeniace látky (fosforečnany sodné, dimetyl polysiloxán), soľ, farbivo (indigotín).

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sója a horčica.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 7,5 g

RVH (%)*

BCAA

z toho L-leucín

z toho L-izoleucín

z toho L-valín

5,5 g

4,43 g

0,55 g

0,55 g

-

-

-

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).