BioTechUSA BCAA 8:1:1 ZERO 250 g
  • BioTechUSA BCAA 8:1:1 ZERO 250 g
  • BioTechUSA BCAA 8:1:1 ZERO, nutričné hodnoty

BCAA 8:1:1 ZERO - BioTechUSA

#11_032

Vo svete výživových doplnkov už majú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) svoje nezastupiteľné. Patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín.

Príchuť
Hmotnosť
19,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

BCAA urýchľujú regeneráciu a podporujú rast svalov


BCAA
patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že vaše telo si ich nie je schopné produkovať samo a musí ich prijímať v jedle alebo doplnkami výživy. BCAA 8:1:1 Zero obsahujú zvýšené množstvo leucínu, aminokyseliny ktorá predstavuje okamžitý zdroj energie, preto že je využiteľná priamo z krvného obehu. Pomáha chrániť svalové bunky a zväčšuje ich objem. 

Vo svete výživových doplnkov už majú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) svoje nezastupiteľné miesto. Reč je o leucíne, izoleucíne a valíne.

Leucín

Reguluje hladinu cukru v krvi, prispieva k hojeniu rán, rastu a regenerácii svalov, ako aj k produkcii rastového hormónu. Zabraňuje rozkladu svalových bielkovín po traume alebo nadmernom strese.

Izoleucín

Regulujehladinu cukru v krvi, prispieva k hojeniu rán, detoxikácii dusíkatých odpadov, stimulácii imunitných funkcií, sekrécii niektorých hormónov a tvorbe hemoglobínu.

Valín

Udržuje vitalitu, koordináciu svalov a emocionálny pokoj. Pôsobí ako prevencia pred neurologickými defektmi mozgu.

VIAC O BCAA

Výhody:    

  • urýchľuje regeneráciu 
  • podporujú rast svalov a chránia svaly pred katabolizmom
  • pomáhajú v boji proti svalovej bolesti
  • znižujú únavu a zvyšujú koncentráciu pri cvičení
  • môžu byť prínosné pre ľudí s ochorením pečene

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (7,5 g = 3 odmerky) v 250 ml vody a užite 2 dávky denne.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_032

Broskyňa-ľadový čaj

59,6 % instantný L-Leucín (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), arómy, 7,4 % L-Izoleucín, 7,4 % L-Valín, kyselina (kyselina citrónová), objemové činidlo (polydextróza), extrakt z listov čierneho čaju (Camellia Sinensis), sladidlo (sukralóza), soľ.

Kola

74 % BCAA (L-leucín 59 %, L-izoleucín 7,4 %, L-valín 7,4 %), kyselina (kyselina citrónová), aróma, farbivo (karamel), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), regulátor kyslosti (vínany draselné), protipeniace látky (fosforečnany sodné, dimetyl polysiloxán), soľ.

Modrá malina

74 % BCAA (L-leucín 59 %, L-izoleucín 7,4 %, L-valín 7,4 %), L-glutamín, arómy, kyselina (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), regulátor kyslosti (vínany draselné), protipeniace látky (fosforečnany sodné, dimetyl polysiloxán), soľ, farbivo (indigotín).

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju a horčicu.

Produkty v rovnakej kategórii: 25

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA+B6 - BioTechUSA

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatený o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #16_004

Značka: BSN

Amino X - BSN

Amino X výživový doplnok aminokyselín s vysokým obsahom BCAA. Dodá energiu, chráni svaly a vynikajúco chuti. Bez obsahu cukru a kofeínu.

Cena 18,90 €
Viac
Vypredané

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA - BioTechUSA

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_062

Značka: BioTechUSA

EAA ZERO - BioTechUSA

Esenciálne aminokyseliny sú nepostrádateľné pre ľudské telo, keďže ich nemôže samo vyprodukovať alebo len v množstvách, ktoré sú nedostatočné.

Cena 20,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade

Kód: #11_053

Značka: BioTechUSA

AAKG 1000 - BioTechUSA

AAKG 1000 zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

BCAA 2:1:1 - Nutrend

Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín vo vyváženom pomere 2:1:1. Obsah BCAA v každej tablete je 1000 mg. Zlepšenie regenerácie po fyzickom výkone.

Cena 23,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]