BioTechUSA BCAA 3D 90 kapsúl
  • BioTechUSA BCAA 3D 90 kapsúl
  • BioTechUSA BCAA 3D, nutričné hodnoty

BCAA 3D - BioTechUSA

#11_055

BCAA 3D obsahujú aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty. Znižujú únavu a vyčerpanie.

Množstvo
11,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyseliny obohatené o BCAA v pomere 2:1:1


BCAA 3D
obsahujú aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami sú najdôležitejšie z aminokyselín tvoriacich bielkoviny. BCAA zabraňujú odbúravaniu svalových buniek, pomáhajú dopraviť tuk k svalovým bunkám, kde organizmus získava z nich energiu, čím sa zvyšuje výkon. Taktiež stimulujú tvorbu rastového hormónu, mobilizáciou tukových buniek pomáhajú budovať beztukovú svalovú hmotu, zásobujú organizmus dusíkom.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • podporuje rast a ochranu svalov
  • dodávajú svalom energiu
  • urýchľujú regeneráciu

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 kapsulu 3-krát denne rozdelené medzi jedlami s väčším množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie

Aminokyselinový prípravok Instant BCAA 83.9 % (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor: lecitíny), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_055
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_066

Značka: BioTechUSA

L-Tyrosine - BioTechUSA

Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, telo je schopné ju produkovať, aj keď vo veľmi malom množstve, z esenciálnej aminokyseliny fenylalanínu.

Cena 12,95 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_053

Značka: BioTechUSA

AAKG 1000 - BioTechUSA

AAKG 1000 zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA - BioTechUSA

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]