BCAA 3D - BioTechUSA

#11_055

Profesionálne aminokyselinové kapsuly s BCAA v pomere 2:1:1.

Príchuť
Množstvo
11,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vedecky navrhnutý BCAA 3D obsahuje aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (BCAA) sú najdôležitejsie z aminokyselín tvoriacich bielkoviny. BCAA zabraňujú odbúravaniu svalových buniek, pomáhajú dopraviť tuk k svalovým bunkám, kde organizmus získava z nich energiu, čím sa zvyšuje výkon. Taktiež stimulujú tvorbu rastového hormónu, mobilizáciou tukových buniek pomáhajú budovať beztukovú svalovú hmotu, zásobujú organizmus dusíkom.

VIAC O BCAA


Výhody:

·        podporuje rast a ochranu svalov

·        dodávajú svalom energiu

·        urýchľujú regeneráciu


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 3-krát denne rozdelené medzi jedlami s väčším množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Aminokyselinový prípravok Instant BCAA 83.9% (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor: lecitíny), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).
 
Alergény:
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_055
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_032

Značka: BioTechUSA

BCAA 8:1:1 ZERO - BioTechUSA

Vo svete výživových doplnkov už majú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) svoje nezastupiteľné. Patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín.

Cena 19,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]