Battle Rope Power System
  • Battle Rope Power System

Battle Rope Power System, 12 m

#26_004

Battle Rope je všestranné fitness zariadenie, ktoré je ideálne pre kardio tréning, pri ktorom sa precvičia svaly, dýchanie a kardiovaskulárny systém.

109,27 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Tréningové posilňovacie lano Battle Rope


Battle Rope
 je všestranné fitness zariadenie, ktoré je ideálne pre kardio tréning, pri ktorom sa okrem svalov celého tela trénuje najmä dýchanie a kardiovaskulárny systém. Crossfitové lano je veľmi obľúbené medzi priaznivcami funkčného tréningu.


Battle Rope je vyrábané z tenších povrazov, ktoré sú spletené do jedného hrubšieho. Vzhľadom k zapojeniu takmer všetkých svalov hornej časti tela od ramien, cez široký chrbtový sval až po paže, pri ktorých zapojíte každý sval a šľachu, je lano naozaj funkčnou tréningovou pomôckou. Battle Rope je na konci vybavené ochrannými krytmi pre lepšie uchopenie. Cvičenie pomocou lana je jednou z čoraz častejšie vykonávaných pohybových aktivít. Ocenia ho najmä ľudia trénujúci crossfit. Umožňuje rozvíjať lepšiu vytrvalosť.

Pri horizontálnom tréningu upevníte lano do stredu, lano pomaly napínate a na konci lano uchopíte oboma rukami. Samotné cvičenie spočíva v rytmickom kmitaní lana tak, aby ste dosiahli rovnomerného vlnitého pohybu. Aby ste tento stav dosiahli a udržali, je potrebná sila, koordinácie a výdrže. Pri tomto cvičení dôjde k precvičeniu svalov hornej polovice tela (bicepsy, tricepsy, prsné a chrbtové svalstvo), svaly trupu i dolných končatín. Lano je možné použiť aj pre šplhanie (vertikálny tréning).

Výhody

  • má dĺžku 12 metrov
  • je vyrobené z kvalitných materiálov, vďaka ktorým má dlhú životnosť
  • ideálne na rozvoj sily, koordinácie, vytrvalosti, výbušnosti a rovnováhy
  • je vhodné na cvičenie vonku aj v interiéroch

Dĺžka

12 metrov

Priemer

42 mm

Materiál

Nylon

Hmotnosť

12 kg

Detaily produktu
#26_004
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: #36_124

Značka: HMS

Švihadlo SK43 HMS

Švihadlo s guľôčkovými ložiskami a drevenými rukoväťami. Kožené lanko s dĺžkou 2,7 m. Fitness pomôcka pre kondičné cvičenie, posilňovanie dýchania a činnosť kĺbov.

Cena 7,80 €
Viac
Vypredané

Kód: #36_008

Značka: HMS

Odporová guma GU05 HMS, žltá

Odporová guma sa využíva najmä pri zhyboch, tricepsových kľukoch a ďalších variáciách cvikov. Používa sa tiež pri úrazoch svalov, šliach a kĺbov. Odpor: 1,8 - 5,4 kg.

Cena 5,07 €
Viac
Skladom