Najnovší článok

Vyhľadávanie

Battle Rope Power System, 12 m
  • Battle Rope Power System, 12 m

Battle Rope Power System, 12 m

#26_004

Battle Rope je všestranné fitness zariadenie, ktoré je ideálne pre kardio tréning, pri ktorom sa precvičia svaly, dýchanie a kardiovaskulárny systém.

109,25 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Tréningové posilňovacie lano Battle Rope


Battle Rope
 je všestranné fitness zariadenie, ktoré je ideálne pre kardio tréning, pri ktorom sa okrem svalov celého tela trénuje najmä dýchanie a kardiovaskulárny systém. Crossfitové lano je veľmi obľúbené medzi priaznivcami funkčného tréningu.


Battle Rope je vyrábané z tenších povrazov, ktoré sú spletené do jedného hrubšieho. Vzhľadom k zapojeniu takmer všetkých svalov hornej časti tela od ramien, cez široký chrbtový sval až po paže, pri ktorých zapojíte každý sval a šľachu, je lano naozaj funkčnou tréningovou pomôckou. Battle Rope je na konci vybavené ochrannými krytmi pre lepšie uchopenie. Cvičenie pomocou lana je jednou z čoraz častejšie vykonávaných pohybových aktivít. Ocenia ho najmä ľudia trénujúci crossfit. Umožňuje rozvíjať lepšiu vytrvalosť.


Pri horizontálnom tréningu upevníte lano do stredu, lano pomaly napínate a na konci lano uchopíte oboma rukami. Samotné cvičenie spočíva v rytmickom kmitaní lana tak, aby ste dosiahli rovnomerného vlnitého pohybu. Aby ste tento stav dosiahli a udržali, je potrebná sila, koordinácie a výdrže. Pri tomto cvičení dôjde k precvičeniu svalov hornej polovice tela (bicepsy, tricepsy, prsné a chrbtové svalstvo), svaly trupu i dolných končatín. Lano je možné použiť aj pre šplhanie (vertikálny tréning).

Výhody

  • má dĺžku 12 metrov
  • je vyrobené z kvalitných materiálov, vďaka ktorým má dlhú životnosť
  • ideálne na rozvoj sily, koordinácie, vytrvalosti, výbušnosti a rovnováhy
  • je vhodné na cvičenie vonku aj v interiéroch

Dĺžka

12 metrov

Priemer

42 mm

Materiál

Nylon

Hmotnosť

12 kg

Detaily produktu
#26_004