• Znížená cena
  • Nový produkt
Batoh CBC7204 Defender NILS Camp, sivý
  • Batoh CBC7204 Defender NILS Camp, sivý

Batoh CBC7204 Defender NILS Camp, sivý

#42_004

Batoh je ideálnou voľbou pre všetkých príležitostných turistov a milovníkov prírody. Materiál je vysoko odolný, ktorý je odolný voči dažďu a vode.

22,88 €
21,74 € Zľava 5%
S DPH
Množstvo
Skladom

Dodá partner: Abistore Sport
Produkty
          1376
Dodanie
       3 - 8 dní
Popis

Batoh vhodný na turistiku do prírody


Batoh NILS Camp CBC7204 Defender je ideálnou voľbou pre všetkých príležitostných turistov a milovníkov prírody. Materiál použitý na výrobu batohu Defender je vysoko odolný nylon, ktorý je odolný voči dažďu a vode do výšky vodného stĺpca 1000 mm.


Model Defender má celkom 4 komory s celkovým objemom 30 litrov. Všetky komory sú opatrené dvojcestným zipsom. Hlavná komora má zips po takmer celom obvode a je možné ju úplne otvoriť pre pohodlný prístup, veko komory je opatrené sieťovinovým vreckom, do ktorého sa zmestí napríklad tablet. Prostredná komora obsahuje hlavný priestor napríklad pre dokumenty a mapu, na stene komory sú ďalej 2 vrecká napríklad pre ceruzky, perá, buzolu alebo svietidlo. Predná, horná komora je určená na menšie predmety ako je napríklad powerbanka, alebo mobilný telefón. Predná dolná komora ponúka okrem hlavného priestoru aj ďalší rad kapsičiek na drobnosti. Na zadnej strane sa nachádza ešte jedno ploché vrecko na suchý zips.


Polstrovaná zadná strana zo sieťoviny je vybavená systémom NILS Vent, ktorý zaisťuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom, tým sa znižuje ich potenie. Pohodlné, polstrované popruhy sú dĺžkovo a výškovo nastaviteľné. Na hornej strane nájdeme pohodlné madlo na prenášanie batohu v ruke. Na batohu sa nachádzajú 3 kompresné popruhy, ich stiahnutím je možné zmenšiť objem batožiny a zároveň sa zníži tlak vyvíjaný na švy a zipsy v prípade, že máme batoh plný. Pre lepšie rozloženie nosnosti je batoh Defender vybavený hrudným a bedrovým pásom. Na zvislom kompresnom popruhu je očko na zavesenie príslušenstva, ako je napríklad blikačka. Po obvode batohu sa nachádza elastické pútka, ktoré je možné použiť na uchytenie príslušenstva ako sú trekingové palice, svietidlo, nôž s prackou...

Technické parametre:

  • Materiál: nylon
  • Rozmery a objem batohu: 42 x 23 x 24 cm, 30 litrov
  • 4 komory, 1 sieťované vrecko
  • Vodný stĺpec: 1000 mm
  • Hmotnosť: 900 g
Detaily produktu
#42_004
5907695597301