Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Balance Disc Power System
  • Balance Disc Power System

  Balance Disc Power System

  #26_019

  Balance Disc je balančný a masážny vankúš podporuje správne držanie tela, rovnováhu a stabilitu, vhodná pomôcka pre posilňovanie chrbtových svalov.

  Farba
  9,60 €
  S DPH
  Množstvo
  Vypredané

  Popis

  Balančný a masážny vankúš


  Balance Disc je balančný a masážny vankúš, ideálne na cvičenie a koordináciu tela. Podporuje správne držanie tela, rovnováhu a stabilitu, vhodná pomôcka pre posilňovanie chrbtových svalov. Spodok podložky s protišmykovými výstupkami s nosnosťou až 500 kg.

  Balance Disc je vhodná pre balančné cvičenia pri fitness alebo tvarovanie postavy, k tréningu športovcov a k rehabilitácii. Používa sa tiež k zdravému sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Je ideálnou voľbou k precvičovaniu stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice, v dôsledku čoho podporuje správne držanie tela pri sedení. Pri rehabilitáciách sa často využíva na nácvik správnej rovnováhy tela. Balančná podložka je plne bezpečná a vhodná pre všetky vekové kategórie používateľov.

  Balance Disc môžete používať na precvičovanie rovnováhy, posilňovanie chrbtových alebo brušných svalov a masáž chodidiel. Podložku je možné použiť aj pre odľahčené sedenie, pretože podporuje elasticitu chrbtového a brušného svalstva, bez toho by sa namáhalo a unavovalo.

  Výhody:

  ·        nafukovací balančný a masážny vankúš

  ·        ideálne na cvičenie a koordináciu tela

  ·        podporuje správne držanie tela, rovnováhu a stabilitu

  ·        vhodná pomôcka pre posilňovanie chrbtových svalov

  ·        spodok podložky s protišmykovými výstupkami

  ·        podpora tela pri sedení

  Detaily produktu
  #26_019