• Vypredané
Balance Disc Power System
  • Balance Disc Power System

Balance Disc Power System

#26_019

Balančný a masážny vankúš podporuje správne držanie tela, rovnováhu a stabilitu, vhodná pomôcka pre posilňovanie chrbtových svalov.

Farba
9,60 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Balančný a masážny vankúš


Balance Disc je balančný a masážny vankúš, ideálne na cvičenie a koordináciu tela. Podporuje správne držanie tela, rovnováhu a stabilitu, vhodná pomôcka pre posilňovanie chrbtových svalov. Spodok podložky s protišmykovými výstupkami s nosnosťou až 500 kg.

Balance Disc je vhodná pre balančné cvičenia pri fitness alebo tvarovanie postavy, k tréningu športovcov a k rehabilitácii. Používa sa tiež k zdravému sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Je ideálnou voľbou k precvičovaniu stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice, v dôsledku čoho podporuje správne držanie tela pri sedení. Pri rehabilitáciách sa často využíva na nácvik správnej rovnováhy tela. Balančná podložka je plne bezpečná a vhodná pre všetky vekové kategórie používateľov.

Balance Disc môžete používať na precvičovanie rovnováhy, posilňovanie chrbtových alebo brušných svalov a masáž chodidiel. Podložku je možné použiť aj pre odľahčené sedenie, pretože podporuje elasticitu chrbtového a brušného svalstva, bez toho by sa namáhalo a unavovalo.

Výhody:

·        nafukovací balančný a masážny vankúš

·        ideálne na cvičenie a koordináciu tela

·        podporuje správne držanie tela, rovnováhu a stabilitu

·        vhodná pomôcka pre posilňovanie chrbtových svalov

·        spodok podložky s protišmykovými výstupkami

·        podpora tela pri sedení

Detaily produktu
#26_019