Attack! 2.0 - Scitec Nutrition

#12_061

Komplexná predtréningová kreatínová formula.

Príchuť
Hmotnosť
14,66 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Zaútoč na závažia novou predtréningovou kreatínovou formulou!! Nezúčastni sa na zbytočnej debate o tom, ktorý z kreatínov je najlepší a užívaj viacero druhov! „Zbombarduj“ všetky svoje svalové bunky dôležitými kreatínovými druhmi „CREA-BOMB“ matrixom.


Každá dávka obsahuje 5 gramov najviac vedecky skúmaného druhu kreatínu, kreatín monohydrátu (tiež ostatných druhov kreatínov, ktoré sú obsiahnuté v patentovanom kreatínovom matrixe).

Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

ATTACK! obsahuje významnú dávku extra aminokyselín a vitamínov, tiež rôznych doplňujúcich látok, ktoré sa zúčastňujú v Krebsovom cykle, ktorý zodpovedá za energetické zásobovanie tela.

 

Vitamín B3 a kyselina listová prispievajú k jednému alebo viacerým z nasledujúcich pozitívnych fyziologických účinkov:

·        normálna tvorba energie látkovou premenou

·        tlmenie únavy a vyčerpania

·        normálna syntéza aminokyselín

·        normálna činnosť nervového systému

·        normálna činnosť imunitného systému

·        normálna tvorba krvi

·        normálna psychická činnosť

 

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

 

Výhody:

·        5- kreatínových zmesi

·        17 aktívnych látok

·        5 aminokyselín

·        podporuje napumpovanie svalov


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte denne 1 dávku (10 g – ½ dávkovacej odmerky) v 500 ml vody. Konzumujte podľa možnosti 30 minút pred tréningom, po tréningu, alebo pred jedlom.

Zloženie:

Čerešňa: Kreatín monohydrát, L-arginín HCL, čerešňová aróma, kyselina citrónová, L-glutamín, taurín, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: fosfát trivápenatý; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-tyrozín, Micron Tecmikrokryštalický kreatín monohydrát, L-ornitín HCL, kyselina L-jablčná, alfaketoglutarát vápenatý, bezvodý kreatín, kreatín pyruvát, farbivo: karmozín***, nikotínamid.

Hruška: Micron Tecmikrokryštalický kreatín monohydrát, L-arginín HCL, kreatín monohydrát, hrušková aróma, L-glutamín, taurín, kyselina citrónová, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: fosfát trivápenatý; L-tyrozín, L-ornitín HCL, kyselina L-jablčná, alfaketoglutarát vápenatý, bezvodý kreatín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, nikotínamid, kyselina pteroylmonoglutámová.

***Môže mať negatívne účinky na aktivitu a pozornosť detí.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_061
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO - BioTechUSA

Crea ZERO komplexný ochutený kreatínový doplnok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]