Wolfberry Arašidy lúpané 250 g
  • Wolfberry Arašidy lúpané 250 g
  • Wolfberry Arašidy lúpané, nutričné hodnoty

Arašidy lúpané Medium - Wolfberry

#28_047

Arašidy lúpané je nepražená nesolená pochúťka obsahujúca celý rad vitamínov a minerálov. Sú vhodné na priamu konzumáciu.

Hmotnosť
1,50 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Arašidy lúpané


Arašidy
sú plody podzemnice olejnej, ktorá patrí medzi strukoviny z čeľade vikovitých. Táto jednoročná rastlina dorastá do výšky 30 - 50 cm a jej žlté kvety sa veľmi podobajú kvetom hrachu. Po ich odkvitnutí sa stopky predlžujú a zavrtávajú semenník do pôdy, kde sa vyvinie struk, ktorý obsahuje 1- 4 semená. Surové arašidy majú chuť veľmi podobnú hrášku.


Podzemnica olejná pochádza z Južnej Ameriky, kde rástla divo už pred 7 600 rokmi. Odtiaľ sa rozšírila do celého sveta a dnes sa pestuje nielen v Južnej Amerike, ale aj v Indii, Číne, Afrike, Európe a Severnej Amerike. Najväčším svetovým producentom arašidov je Čína, do ktorej túto rastlinu na začiatku 17. storočia doviezli portugalskí obchodníci.

Pražené arašidy sa využívajú v kuchyniach celého sveta, najmä v čínskej a ázijskej kuchyni. Najlepšia je hneď priama konzumácia, alebo pochutiť si môžete aj na arašidovom masle.


Arašidy patria k najväčším alergénom, takže je pri prvej konzumácii potrebná opatrnosť. Ak nebudete mať žiadne problémy, tak vedzte, že 100 g arašidov obsahuje 120 % referenčnej hodnoty príjmu kyseliny listovej, 75 % referenčnej hodnoty príjmu niacínu, viac ako 50 % referenčnej hodnoty príjmu fosforu a 30 % referenčnej hodnoty príjmu draslíka.

Zloženie

Arašidy lúpané 100 %.

Alergény

Arašidy.

Skladovanie

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_047
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]
Produkty v rovnakej kategórii: 50

Kód: #32_008

Značka: Altevita

Quinoa - Altevita

Quinoa je ideálna pre každého, kto sa rozhodol zdravo stravovať. Výborná alternatíva k ryži, kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou.

Cena 2,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #13_094

Značka: Amix Nutrition

PeAmix - Amix Nutrition

PeAmix je prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru a soli. Arašidové maslo je veľmi chutné a je prirodzeným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov.

Cena 10,86 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_010

Značka: Altevita

Goji - Altevita

Goji bohatý zdroj aminokyselín, minerálov a vitamínov. Výrazne posilňuje imunitný systém. Je nenahraditeľným doplnkom pre náš organizmus.

Cena 3,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_007

Značka: Altevita

Para orechy - Altevita

Para orechy sú bohaté na bielkoviny, zdravé tuky, omega-3 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín E, minerály, ako horčík, selén, fosfor, železo, zinok.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_012

Značka: Altevita

BIO Kurkuma - Altevita

BIO Kurkuma Silný antioxidant. Vhodná hlavne v prevencii rakovinových ochorení, má totiž schopnosť zabrániť rakovinotvorným procesom.

Cena 2,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]