Power System Ankle Support Evo
  • Power System Ankle Support Evo

Ankle Support Evo - Power System

#26_020

Bandáž na členok je vyrobený z unikátnych, mimoriadne pevných, priečne uložených elastických vlákien zaisťujúcich dlhotrvajúce a náročné upevnenie.

Farba
Veľkosť
8,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Bandáž na členok


Bandáž na členok
je vyrobený z unikátnych, mimoriadne pevných, priečne uložených elastických vlákien zaisťujúcich dlhotrvajúce a náročné upevnenie. Špeciálny dizajn umožňuje rozptýlenie sily a preťaženie pri pohybe a minimalizuje sklz a zhrnutie bandáže. Výrobok poskytuje pohodlné, rovnomerné stlačenie zaisťujúce zníženie bolesti a napätia a zlepšuje kĺbovú pohyblivosť a obratnosť.

Cielená kompresia a zadržiavanie tepla: určené na rehabilitáciu zápalu kĺbov. Kompresívne puzdro zvýši prietok krvi, zníži opuch svalov a zmierni bolesť a nepohodlie. Perfektné riešenie pre tenis, golf, volejbal, futbal, basketbal, softball, baseball, crossfit, vzpieranie a mnoho ďalších športových aktivít.

Odporúča sa používať ako preventívny prostriedok, chráni a zmierňuje následky úrazov, je vhodný napr. pre osoby, ktoré prevádzkujú dynamické športy. Pomáha minimalizovať riziko ďalších zranení.

Detaily produktu
#26_020
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: