Amix Nutrition Anabolic Explosion, 200 kapsúl
  • Amix Nutrition Anabolic Explosion, 200 kapsúl
  • Amix Nutrition Anabolic Explosion, nutričné hodnoty

Anabolic Explosion - Amix Nutrition

#13_084

Anabolic Explosion podporuje produkciu vlastného testosterónu, zlepšuje psychickú a fyzickú výkonnosť, prispieva k rýchlejšiemu rastu a regenerácii svalov.

Množstvo
25,45 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Silný anabolizér pre podporu produkcie vlastného testosterónu


Anabolic Explosion
 je produkt, ktorý bol špeciálne vyvinutý ako silný anabolizér pre podporu produkcie vlastného testosterónu, za účelom zlepšenia psychickej a fyzickej výkonnosti, podporu svalového rastu a rýchlejšej regenerácii. Priaznivo pôsobí na zvýšenie libida. Je vhodný v kombinácii s produktom Nitric Oxid pre zvýšenie krvného toku a produkciu oxidu dusnatého (NO).

VIAC O TESTOSTERÓNE

Výhody:

  • zvyšuje produkciu testosterónu
  • podporuje rast a regeneráciu svalov
  • pozitívne ovplyvňuje fyzicky výkon
  • zvyšuje libido

Odporúčané dávkovanie

Užite 6 kapsúl pred fyzickým výkonom. Zapite dostatočným množstvom vody. V dňoch bez fyzickej aktivity užívajte ráno s jedlom.

Zloženie

Tribulus Terrestris, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý). Taurín, L-citrulín Malát, ZMA™ (patented Anabolic Mineral Support Formula). HMB (Beta-Hydroxy Beta-MethylButyrate), Saw Palmetto Extrakt, stabilizátor: hypromelóza (Methocel®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_084
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH - BioTechUSA

TST+GH reguluje tvorbu rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B. 

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_076

Značka: BioTechUSA

Wianabol - BioTechUSA

Wianabol s viac ako 40 účinnými látkami na zvýšenie hladiny testosterónu. Prispieva k prirodzenej tvorbe testosterónu, pomáha k rýchlejšiemu rastu svalov.

Cena 19,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]