BCAA Complex

#27_044
Nutrend

Esenciálne rozvetvené aminokyseliny.

Príchuť
Množstvo
17,70 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Esenciálne rozvetvené aminokyseliny sú v tomto produkte obohatené o L-karnosin, aminokyselinu L-alanín a obľúbený L-karnitín. Produkt BCAA Complex je vhodný na použitie v období náročnej športovej aktivity. Nová receptúra ​​v sebe nesie významné množstvo vitamínu B1, ktorý prispieva k energetickému metabolizmu a normálnej funkcii srdca. Ďalej je tu obsiahnutý vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy.

Výhody:

·        3 g BCAA v jednej dávke

·        vhodný pri náročných športových aktivitách

·        obohatený o L-karnitín, L-alanín a L-karnosin

·        obohatený o vitamín B1 a B6


Odporúčané dávkovanie:
Užite 6 kapsúl pred výkonom. Pri menej náročných aktivitách možno rozdeliť, 3 kapsuly pred a 3 kapsuly po výkone. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, želatínová kapsula (želatína, farbivá oxid titaničitý a oxid železa), L-karnitín tartrát, L-alanín, L-karnozín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_044
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_068

Značka: BioTechUSA

BCAA Elite

Megadávky komplexných aminokyselín vo forme BCAA s pridaným HMB a minerálmi. Prémiový produkt najnovšej generácie so 7 účinnými látkami.

Cena 22,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #21_005

Značka: Syntrax

Matrix Amino

Komplexné a efektívne aminokyseliny, ktoré športovci potrebujú pre svoj výkon, regeneráciu a rast svalov. 

Cena 19,30 €
Viac
Vypredané