Whey Amino 10000

#27_025
Nutrend

Komplexné aminokyselinové spektrum.

Príchuť
Množstvo
18,78 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Komplexné aminokyselinové spektrum, ktoré je použitím Whey Amino 10000 zaistené, tvorí kvalitnú bielkovinu. Dostatočné množstvo kvalitnej bielkoviny prispieva k svalovému rastu. Tento produkt ponúka ľahko vstrebateľný 100% čistý srvátkový hydrolyzát v praktickej forme tabliet. Každá tableta obsahuje 2000 mg srvátkového hydrolyzátu. Vzájomný pomer aminokyselín v tomto produkte je skvele vyvážený.

Whey Amino 10000 je určený:

·        pre použitie v priebehu dňa

·        pre intenzívne trénujúcich športovcov


Výhody:

·        100 % čistý srvátkový hydrolyzát

·        2000 mg srvátkového hydrolyzátu v jednej tablete

·        optimálny pomer aminokyselín – komplexné aminokyselinové spektrum


Odporúčané dávkovanie:
Užite 5 tabliet 3-krát denne a zapite dostatočným množstvom vody. Najlepšie ráno na lačno alebo pred a po tréningu. Maximálna denná dávka je 15 tabliet.Zloženie:
Srvátkový hydrolyzát, plnidlá hydrogénfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza a oxid kremičitý, leštiaca látka stearan horečnatý, zahusťovadlá hydroxymetylpropylcelulóza, mikrokryštalická celulóza a mastenca Mastenec.

Alergény: Výrobok obsahuje laktózu.

Upozornenie: 
Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov. Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_025
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: